Autográtis HOROSKOP: Autíčkárske horoskopy, ktoré trepú riadne z cesty

1014
Zdroj: Valhalla

Nikto to nečakal, nikto si to nepýtal a predsa ste to všetci chceli. Autográtis, jediný mesačník, ktorý sa skutočne oplatí (lebo je zadarmo), prichádza aj tento týždeň s nefalšovaným motoristickým horoskopom! Nájde sa v ňom každé znamenie, aj keď by sme vám to radšej neradili. Pripravil svetom aj podsvetím uznávaný veštec Franciscus.

SWIPEUJ PRE SVOJE ZNAMENIE

1. Vodnár (21.1. – 18.2.)

Hore? Dolu? Ide brzdiť? Ide zrýchľovať? Tento týždeň ste nerozhodní ako robotizovaná automatická prevodovka. Pričom riešenia všetkých vašich problémov sa možno nachádzajú na konci vašej pravej ruky a prekvapia vás svojou jednoduchosťou: Starý, dobrý manuál.

Osudové auto pre tento týždeň: Manuálne

 

2. Ryby (21.3. – 19.4.)

Zdroj: Opel
Zdroj: Opel

Tento týždeň si so svojim autom nebudete rozumieť. Nečudujte sa mu: Tie zimné gumy už by ste naozaj mohli vymeniť za letné, základnú kontrolu by asi zniesli aj filtre a oleje. Ak vám po tomto úkone zostane aj niečo bokom, mali by ste sa troška rozmazliť nejakou maličkosťou: Skúste napríklad voňavý stromček. Ale dávajte bacha: zavesiť na spätné zrkadlo, palubovku dokáže rozleptať!

Osudové auto pre tento týždeň: Opel Corsa

 

3. Baran (21.3. – 19.4.)

Zdroj: WheelsAge.org

Tento týždeň vás bude riadne mydliť, nezabudnite si teda na samoobslužnej umývačke zaplatiť aj voskovanie! Žarty bokom, tento týždeň sa budete cítiť, ako by ste natankovali 100-oktánový benzín a vyservisovali všetko, čo je treba. Skrátka vám osud doprial vypaľovanie DPF-ka a tento týždeň si užijete s elánom. Tak bacha na motorky!

Osudové auto pre tento týždeň: Renault Avantime

 

4. Býk (20.4. – 20.5.)

Zdroj: WheelsAge.org

Cítite sa zle? Napichnite sa na diagnostiku a hoďte si servisný mód. Nemusíte sa stále náhliť ako vodič DHL-ky v piatok o štvrtej, niekedy je skrátka čas spomaliť a užiť si fakt, že aj tak sa všetci nakoniec stretneme v zápche. Nenáhlite sa do vysokých otáčok, mohli by ste si ublížiť. Nebuďte ako 1,6 THP od Peugeotu.

Osudové auto pre tento týždeň: Fiat Seicento Schumacher

 

5. Blíženci (21.5. – 21.6.)

Zdroj: Nissan
Zdroj: Nissan

Viete, že život je ako požičovňa áut – objednáte si Nissan Qashqai a odídete v Mercedese-Benz A180d za rovnakú cenu. Nebude to síce taká bomba ako tento týždeň u Barana, ale aj napriek tomu sa dá povedať, že pôjdete v ľavom pruhu a s prehľadom. Na obzore máte flirt, tak nezabudnite dodržiavať bezpečné vzdialenosti od áut pred vami!

Osudové auto pre tento týždeň: Nissan Qashqai

 

6. Rak (22.6. – 22.7.)

Kritický by pre vás mal byť skôr koniec týždňa, keď budete takí nejakí… Bez kompresie. To, že sa cítite ako ľahko ojazdená Mazda RX-8 ale vyváži fakt, že vám budú veci vychádzať v pracovnej sfére. To pôjdete také bomby, že aj John DeLorean by vám mohol závidieť. 

Osudové auto pre tento týždeň: Mazda RX-8

 

7. Lev (23.7. – 22.8.)

Zdroj: Tesla
Zdroj: Tesla

Niekedy ste hore, niekedy ste zasa dolu. Hviezdy ciest naznačujú, že tento týždeň prejdete s prstom v nose a so zapnutým adaptívnym tempomatom. Dokonca vám praje aj láska! Skúste si len tak popojížďať po meste a uvidíte, možno na niekoho narazíte. Alebo to radšej neskúšajte…

Osudové auto pre tento týždeň: Tesla Model S

 

8. Panna (23.8. – 22.9.)

Veľký Dopravák naznačuje, že sa vám do života nafárajú starí známi, ktorými sa ale nemáte nechať rozhodiť. To znamená, že kontrolku motora, ktorú ste pred polrokom zalepili lepiacou páskou, aby nesvietila, asi opäť uvidíte, pretože začalo svietiť slniečko a páska to nedala. Nákupom a predajom však tento týždeň praje!

Osudové auto pre tento týždeň: Ford Mondeo

 

9. Váhy (23.9. – 23.10)

Tento týždeň sa smejete až po sedmičky, presne ako akýkoľvek Peugeot vyrobený od roku 2005 do roku 2015. Túto skvelú náladičku vám budú mnohí závidieť, ale keďže sa cítite ako Peugeot, viete, že vaše šťastie môže byť vrtkavé. Tomu nasvedčujú napríklad neplánované výdavky, ktoré vás tento týždeň môžu prepadnúť. Ale aj nemusia. Viete ako je to s horoskopmi.

Osudové auto pre tento týždeň: Peugeot 206+

 

10. Škorpión (24.10. – 22.11.)

Čávo.

Tento týždeň vám bude mimovoľne lepiť. Z bársčoho. Budete sa cítiť ako majiteľ Land Roveru Discovery 4 kúpeného na spotrebný úver, ktorý začul spod kapoty nezvyčajný zvuk a už sa vidí hlboko v kontokorente. Nezúfajte, riešenie situácie môže byť jednoduchšie, ako sa vám zdá. Zapnite rádio a uvedomte si, že v prvom rade je všetko pominuteľné – a teda je to jedno.

Osudové auto pre tento týždeň: Land Rover Discovery 4

 

11. Strelec (23.11. – 21.12.)

Hviezdy vravia, že sa vás ide zmocniť prechladnutie, no keďže je vonku tak krásne, ako je, náš kvalifikovaný astrologický posudok hovorí maximálne to, že by ste si mohli umyť auto. A vôbec, tento rok tu už bol saharský piesoček, alebo nás táto vlna pozdvihnutia ešte len čaká?

Osudové auto pre tento týždeň: Umyté

 

12. Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Škoda Rapid
Zdroj: Policie ČR

Máte dobrý štartovací bod do tohto týždňa, len sa nenechajte zbytočne rozhodiť. Posolstvo tejto vety je jasné: Pozor na pretáčavé aj nedotáčavé šmyky! Vaše telo funguje príkladne a spoľahlivo ako predkomôrkový hladký diesel jazdiaci na prefiltrovaný fritovací olej. A dávajte pozor, pretože tento týždeň môžete kvôli vidine zisku stratiť priazeň sympatickej osoby. Takže pekne nohu dolu z plynu a nesklamete žiadnu policajtku!

Osudové auto pre tento týždeň: Policajné

Mrkni naše nové video: