GTA Bratislava City: Čávo preletel cez zastávku, skončil v koľajisku, ušiel z miesta

8884

Poznáte nás a viete, že fajnú búračku vždy radi oceníme. Tentoraz však po niečo také nemusíme ísť až do ďalekej Kalifornie či susedného Poľska! Poďakovať môžeme neznámemu vodičovi čiernej Imprezy GT s veľkým krídliskom na kufri, ktorý veľmi teatrálnym spôsobom pristál na električkovej koľaji. 

Máte dojem, že sme príliš sadistickí? To bude pravdepodobne aj trocha pravda, toto je však incident, ktorý sa neopakuje veľmi často a vy by ste o ňom mali vedieť. Všetko sa stalo v Karlovej Vsi a včera, t.j. v pondelok 4. januára 2021 v poludňajších hodinách.

Zdroj: Facebook @ PZSR-BA
Zdroj: Facebook @ PZSR-BA

Rád Lietajúceho Colina

Zo zatiaľ nezistených príčin stratil vodič staršej Imprezy GT s obrovským krídlom na kufri kontrolu nad svojim vozidlom idúcim po Karloveskej smerom von z mesta, vynieslo ho pri Terne z pravotočivej zákruty a z ďalších, zatiaľ nezistených, príčin sa mu podarilo preletieť cez niekoľko týždňov staré zábradlie a prázdnu zastávku až na koľajisko.

Zdroj: Facebook @ PZSR-BA
Zdroj: Facebook @ PZSR-BA

Teraz ešte presne nevieme, čo stálo za týmto kaskadérskym kúskom. Mohlo to byť tradičné neprispôsobenie rýchlosti jazdy stavu a povahe vozovky, alebo v našich končinách taktiež celkom tradičné požitie omamnej alebo psychotropnej látky pred jazdou. Alebo len neviditeľná ruka zosnulého pretekára Colina McRae, ktorý toho mal s Imprezou nalietaného viac, než dosť a teraz sa nudí v nebi. 

Zdroj: Facebook @ Karlovka
Zdroj: Facebook @ Karlovka

Nie, že by sme neverili v to, že aj jazdci rally sa dostávajú do neba, odkiaľ potom riadia naše bežné životy, no v prospech verzie s omamnými a psychotropnými látkami hrá skôr fakt, že novopečený držiteľ Rádu Lietajúceho Colina bezprostredne po incidentne vystúpil z auta a ušiel.

Zdroj: Facebook @ Karlovka
Zdroj: Facebook @ Karlovka

Prezumpcia neviny tu ale samozrejme platí a sami nevieme, čo by sme robili po takomto fajnom výlete do zakázaného priestoru. V hre je teda aj fakt, že vodič jednoducho konal skratovo a v šoku. Tak či onak, zelení po vodičovi Imprezy pátrajú a veľmi radi privítajú každú vašu informáciu. To len keby ste náhodou niečo videli alebo vedeli – dajte, prosím, polícii vedieť.

Pretože ani to, že sa nikto nezranil, vodiča neospravedlňuje z faktu, že v čase nehody mohli na zastávke stáť ľudia čakajúci na električku. To sa však nestalo. Koniec dobrý, všetko dobré.

Počkať… Jasné, ešte naše tradičné obodovanie! Čiernemu barónovi celkovo udeľujeme 6/10 lietajúcich Swiftov – pekný let, no nezodpovedné pristátie. A červenú kartu, lebo kapitán svoju loď predsa neopúšťa!

 

Mrkni naše nové video: