Doletí ďalej Suzuki Swift, alebo BMW M4? Opitý Poliak lieta cez kruhový objazd

2567

Nie je to tak dávno, čo sme písali o jednej kalifornskej vodičke, ktorá v podnapitosti a rýchlosti približne 160 km/h poslala svoje BMW M4 ponad kruhový objazd. Keďže je však rok 2020 a všetko sa teatrálne serie, do pomyselnej súťaže „Skokan roka“ sa zaraďuje už ďalší adept, 41-ročný poľský vodič letiaci na Suzuki Swift.

Ďakujeme priemyselným kamerám za ďalší užasný kus kinematografického materiálu, ktorým môžeme zabiť ďalších pár minút karantény. Veď… Pozrite sa na to sami.

SWIFT
S poľštinou je svet jednoducho krajší.
Zdroj: YouTube

Bardzo fajny pilot!

Tentokrát je v hlavných úlohách Suzuki Swift tretej generácie a jeho poľský šofér, ktorý pravdepodobne neodolal vábeniu najsvätejšieho zvyku týchto sviatkov, ktorým je poriadne si vypiť. Ceste domov dal tento posilnený frajer jednoducho úplne novú dimenziu – výškovú. A estetickú, podobne ako vo februári v Kalifornii:

Padá BMW M4, niečo si prajte! Opitá šoférka obletela celý svet

Náš Poliak totiž svojim Swiftom prekonal nielen ostrý nájazd kruhového objazdu, ktorý ho vymrštil do impozantnej výšky, ale podľa informácií z facebooku polície neodflákol ani koncovku nárazu, keď poškodil ešte niekoľko neďalekých nehnuteľností.

Rozhodli sme sa preto opäť zvolať našu špeciálnu redakčnú komisiu pre inšpekciu pozemnej letovej premávky. Hodnotili sme hneď niekoľko faktorov letu (v bodoch):

  • Vzlet (6/10)
  • Letová výška (9/10)
  • Počet poškodených predmetov na ulici (20/25)
  • Wow efekt (15/10)
  • Pristátie (0/10)
  • Promile (približne 8/10)
  • Celkové hodnotenie: Vzlet bol rozpačitý, no počtom poškodených predmetov predbehol konkurenciu z USA. Ku cti mu slúži aj fakt, že poslať do vzduchu Suzuki Swift chce viac promile odvahy, ako je to s bezpečným BMW M4.

Inak, keby vás to zaujímalo, vodič Swiftu nehodu prežil, no z auta ho museli vystrihávať. A vraj to v aute trocha smrdelo po alkohole. Nečakané!

NEPREHLIADNITE: