ORLEN ponúka extra zľavu na prémiové palivá VERVA

450

Zákazníci siete čerpacích staníc ORLEN môžu počas apríla až do konca mája dosiahnuť maximálny výkon s prémiovými palivami Verva 100 a Verva Diesel so zľavou 10 centov na liter.

Zľavu získajú pri platbe kartou TANKARTA Easy, ktorú si môžu kúpiť priamo na čerpacích staniciach ORLEN s obsluhou alebo objednať na internetovej stránke spoločnosti. Používanie karty je bezplatné, klient neplatí žiadne poplatky za uskutočnené transakcie ani za vedenie účtu.

Prémiové palivá Verva poskytujú preukázateľne vyšší výkon. Okrem toho zvyšujú aj schopnosť mazania, a tým znižujú trecie straty. To je faktor, ktorý môže prispieť k zníženiu spotreby paliva. Významnú úlohu z hľadiska spoľahlivosti a dlhej životnosti zohráva tiež zvýšená ochrana motora. 

Prémiový vysokooktánový bezsírny automobilový benzín Verva 100 bol vyvinutý s cieľom zlepšiť výkon motora a znížiť trecie straty, čo zaisťuje špeciálna formulácia aditivácie a moderné prísady, vďaka ktorým dokáže vyčistiť motory s priamym aj nepriamym vstrekovaním už počas šiestich hodín prevádzky. 

Prémiové palivá Verva od ORLENU je možné tankovať do konca mája so zľavou 10 centov na liter prostredníctvom TANKARTY Easy. Táto palivová karta je vhodná pre jednotlivcov aj rodiny. Motoristi ju môžu jednoducho získať online (www.orlen.sk/tankarta) alebo na čerpacích staniciach ORLEN s obsluhou.  

Sieť čerpacích staníc ORLEN vstúpila na Slovensko v roku 2019, keď otvorila svoju prvú stanicu v Malackách a aktuálne pozostáva z 93 staníc. Spoločnosť ORLEN ponúka na čerpacích staniciach v Slovenskej republike prémiové palivá Efecta s preukázanými čistiacimi účinkami a prémiové palivá Verva, ktoré okrem starostlivosti o motorový systém majú maximálne vylepšené výkonnostné parametre.