Autográtis HOROSKOP: Pozrite si, čo vás tento týždeň čaká na ceste životom

7178

Nikto to nečakal, nikto si to nepýtal a predsa ste to všetci chceli. Autográtis, jediný mesačník, ktorý sa skutočne oplatí (lebo je zadarmo), vám prináša prvý, nefalšovaný motoristický horoskop! Nájde sa v ňom každé znamenie, aj keď by sme vám to radšej neradili. Pripravil svetom aj podsvetím uznávaný veštec Franciscus.

SWIPEUJ PRE SVOJE ZNAMENIE

1. Vodnár (21.1. – 18.2.)

Zdroj: Dacia
Zdroj: Dacia

Tento týždeň je pre vás týždňom stretnutí. Či však pôjde o príjemné stretnutia pred miestnou Shellkou na parkovisku alebo stretnutie piestu s ventilom, to je len na vás. Tak či onak, nenechajte sa vyprovokovať každou Octaviou RS, ktorá s vami bude chcieť pretekať. Možno má v maske chladiča radar.

Osudové auto pre tento týždeň: Dacia Duster LPG

 

2. Ryby (21.3. – 19.4.)

Ryby sú vodné znamenie, preto by ste si mali skontrolovať stav chladiacej kvapaliny. Posledné dni ste dali na plné otáčky a teraz žijete zo zotrvačníka, ale to je v poriadku, aj batéria sa musí niekedy dobiť. Nemusíte nad všetkým premýšľať ako DSG prevodovka v miernom kopčeku. Vyraďte neutrál a majte na háku, že vás vyblikáva celá ulica.

Osudové auto pre tento týždeň: Lexus RX 450h

 

3. Baran (21.3. – 19.4.)

 

Predbiehanie sprava, trúbenie na pomalších či jazda na oranžovú sú veci, ktoré vás tento týždeň budú lákať viac, ako inokedy. Niečo vo vás vrie, no s týmto prístupom to bude skôr voda v chladiči. Keď na seba chcete upozorniť, skúste niečo nové (a rozumné), napríklad pustiť pred seba autobus. Ktovie, možno práve za jeho volantom bude sedieť láska vášho života.

Osudové auto pre tento týždeň: Kia Sorento

 

4. Býk (20.4. – 20.5.)

Tento týždeň bude na plný plyn, preto nezabúdajte na bezpečné vzdialenosti a prednosť sprava. Jasné, niektoré zákruty prejdené cez apex vám ušetria trocha času, no pokúste sa vyhnúť protismeru. Nikdy neviete, či v ňom práve nejde nejaká Ryba s vyradeným neutrálom.

Osudové auto pre tento týždeň: Toyota GR Supra

 

5. Blíženci (21.5. – 21.6.)

Zdroj: Redakcia
Zdroj: Redakcia

Vaše dni sa vlečú pomaly a s opatrnosťou Renaultu Thalia pod Strečnom. Nízka rýchlosť však nie je riešením na všetko. O chvíľu totiž môžete stáť pred závažným rozhodnutím – v správny čas sa zaradiť do ľavého pruhu. Neotáľajte, kým bude neskoro, no pozrite sa aj do spätných zrkadiel.

Osudové auto pre tento týždeň: Fiat 500 Hybrid

 

6. Rak (22.6. – 22.7.)

Niečo sa deje. Máte dojem, že vaše auto vydáva zvuky, ktoré ste nikdy predtým nepočuli. Možno sú to hydroštely, možno je to vyrezaný katalyzátor alebo rukojemník v kufri. Nebojte sa spanikáriť, ostatní vyriešia situáciu za vás. A ktovie, možno pri tom stretnete lásku svojho života.

Osudové auto pre tento týždeň: Fiat Multipla

 

7. Lev (23.7. – 22.8.)

Myslíte si, že máte ešte dostatok paliva, no v skutočnosti len stojíte mierne z kopca. Je načase pozrieť sa cez čelné sklo, pravde rovno do očí. Cez čelné sklo, hovorím! Ak máte dojem, že sa pozeráte až príliš často do infotainmentu, kúpte si auto so samostatným klímapanelom.

Osudové auto pre tento týždeň: Peugeot 508

 

8. Panna (23.8. – 22.9.)

Paul Walker je(bol) narodený v znamení Panny, to však vôbec nevadí a vy môžete ďalej čítať, čo vás čaká a neminie. Môže sa vám stať, že zahoríte láskou pri vyhadzovaní smerovky a tankovaním za dvacku. Váš týždeň bude v znamení rozbiehania sa na zaradenú dvojku, a to aj v prípade automatickej prevodovky. Pozor by ste si mali dávať najmä na správne dovretie zadných dverí a bezpečnostný pás cudnosti.

Osudové auto pre tento týždeň: Škoda Yeti

 

9. Váhy (23.9. – 23.10)

Veľký Dopravák tam hore napovedá, že ak ste túžili po zmene prostredia či sťahovaní, teraz je na to ten správny čas. Zostáva len jediná otázka. Kúpiť vylágrovaný Opel Omega a užiť si s ním ešte tri prdele zábavy, alebo si požičať dodávku z Avisu a užiť si s ňou zábavy ešte viac, lebo nie je vaša? Odpoveď nájdete len vo vašom srdci.

Osudové auto pre tento týždeň: Renault Trafic

 

10. Škorpión (24.10. – 22.11.)

Zdroj: František Pisarovič
Zdroj: František Pisarovič

Nebeské semafory hovoria, že akúkoľvek zákrutu tento týždeň prerežete, bude sa vám v tom výnimočne dariť. V partnerskom živote to však pôjde ako so zapnutým ESP na snehu. Akoby komunikáciu medzi vašimi riadiacimi jednotkami rušila pokazená lambda sonda. Možno bude mať pravdu a vyrezali vám katalyzátor. A možno nie. Tak či onak si ale dávajte bacha na prednosť sprava.

Osudové auto pre tento týždeň: Volkswagen ID.3

 

11. Strelec (23.11. – 21.12.)

Zdroj: YouTube
Zdroj: YouTube

Vaša cesta je lemovaná zlovestnými usadeninami karbónu, ktoré škodia vášmu malému turbobenzínovému motoru, s ktorým ste už od začiatku lockdownu neboli mimo váš okres. Nemusíte sa ale báť, jedna dlhá, pokojná jazda po diaľnici prospeje nielen vášmu motoru, ale aj vašej mysli.

Osudové auto pre tento týždeň: SEAT Leon

 

12. Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Zdroj: František Pisarovič
Zdroj: František Pisarovič

Vaše pracovné vzťahy trpia ako firemná Fabia v diaľničnom stúpaní, ale nenechajte sa vyprovokovať, ak nechcete zbierať rozvodovú reťaz z rozpáleného asfaltu pekne článok po článku. Pokúste sa chvíľku fungovať ako štvorzónová klimatizácia a pre každého vytvoriť príjemnú atmosféru. A ten piaty? Ten sedí aj tak vzadu v strede a nikoho reálne netrápi.

Osudové auto pre tento týždeň: BMW 745 Le