Bratislavský autosalón 2019 | Fotoprehľad podľa značiek

1011

V utorok, 30.4. 2019, sa v bratislavskej Inchebe začala pravidelná výstava automobilov. Boli sme sa pozrieť, čo je nové.

Po roku sa pozornosť všetkých automobilových nadšencov opäť sústreďuje do hlavného mesta, kde odštartoval 29. ročník autosalónu. Bratislavský autosalón je každoročne jednou z najprestížnejších automobilových udalostí na Slovensku. Pod jednou strechou servíruje všetkým milovníkom áut skvelú prehliadku automobilov. Nechýbajú ani historické či športové a luxusné kúsky. Tento rok sa môžu návštevníci autosalónu tešiť dokonca aj na lietajúce auto. Okrem automobilov je možné nielen obdivovať ale aj nakúpiť rozličný doplnkový tovar, takže opäť sa je na čo pozerať. Výstava potrvá do nedele, 5.5. 2019.

Čo sa týka samotných automobilových značiek, je vidieť veľké rozdiely medzi lokálnymi vystavovateľmi a stánkami s podporou importéra. O tých druhých sa dá povedať, že dosahujú takmer takú úroveň, ako na najprestížnejších svetových autosalónoch. Tie prvé sú pochopiteľne skromnejšie. Rozhodne sa však máte na čo tešiť. Ponúkame malú ochutnávku.

Citroën

Dacia

FIAT

Ford

Honda

Hyundai

Jaguar

KIA

Lada

Land Rover

Mazda

Mercedes-Benz

MINI

Nissan

Opel

Peugeot

Renault

Suzuki

Škoda

Tesla

Toyota

Volkswagen