Video: V reklame na Ford Bronco hrajú KOZY!

666
Zdroj: Ford

Nové Bronco, nový prístup k marketingu. V reklame na tento Ford si hlavnú rolu zahrali kôň a kozy. Má to svoj dôvod.

Ford Bronco je fascinujúce auto, o ktorom si v Európe môžeme pravdepodobne nechať len snívať. Jeho nová generácia prišla len teraz a pripomína obriu buginu. Niet pochýb, že už na prvý pohľad vyzýva k jazde v teréne. Dôvod, prečo hrajú v jeho novom reklamnom spote kozy, je trochu iný.

Zdroj: Ford
Zdroj: Ford

Už ste počuli o ovládači pohonu s názvom Go Over Any Terrain? Je to volič, vďaka ktorému autu poviete, v akých podmienkach sa nachádzate, a ono sa postará o to, aby ste nimi bez problémov prešli. V skratke G.O.A.T. A už viete, prečo… Kozy a K.O.Z.Y. to znie podobne.

Reklama vznikala bez použitia počítačovej animácie. Kozy aj kôň v spote sú reálne a prinútiť ich robiť, to čo filmári chceli, nebolo jednoduché.

“Kozy sú veľmi inteligentné, ale sú tvrdohlavé. Niekedy jednoducho nechcú poslúchať. Ak chcú jesť trávu, budú jesť trávu,” hovorí Stuart Jennings, riaditeľ kreatívy v spoločnosti, ktorá reklamu vyrobila.

Zdroj: Ford
Zdroj: Ford

Na rozdiel od kôz v spote, systém G.O.A.T. bude fungovať presne tak, ako si bude vodiť žiadať. Bronco príde s dvojdverovou aj štvordverovou karosériou a chýbať nebude ani výbava Sport. So svetlou výškou 29,4 centimetra a brodivosťou až 85,1 centimetra, bude tvrdým konkurentom Defendera vyrábaného na Slovensku. Poháňať ho bude 2,3 litrový EcoBoost s výkonom 270 alebo 310 koní. Viac si o ňom môžete prečítať TU.

NEPREHLIADNITE: