VIDEO: Striptíz pokračuje. Nový VW Amarok teraz odhaľuje svoj gigantický displej

478

Ako sme si povedali v predošlom článku, za posledných 10 rokov sa toho na našej planéte udialo celkom dosť. Ak sa ale niečo za tých 10 rokov nezmenilo, tak je to neúnavná potreba koncernu Volkswagen stále niečo odhaľovať, ale nikdy nie úplne ukázať.

V skratke – Je rok 2022, vonku je už štvrtý teaser nového Volkswagenu Amarok a Volkswagen je taký že:

Zdroj: Tenor
Zdroj: Tenor

Der Ranger

V najnovšom teaseri nám divízia užitkových vozidiel Volkswagenu dáva vedieť o tom, že nový Amarok bude mať jeden veľký, vertikálne uložený dotykový displej. Nevieme (a trocha pochybujeme), že to bude jediná úroveň vybavenia kabíny tohto pick-upu, no veľký, zvislo orientovaný displej infotainmentu v pracovnom pick-upe je podľa nás trocha ambiciózna idea.

Pozornejší si všimnú aj niekoľko fyzických tlačidiel, ktoré sa nachádzajú pod displejom a súčasný, kapacitný volant Volkswagenu s ďalšími dotykovými plôškami pre vaše dotykové chúťky. Okrm týchto odrobiniek ale o novom Amaroku vieme minimálne to, že bude vychádzať z Fordu Ranger a prinesie aj šesťvalec. A ešte vieme aj to, že viac sa dozvieme už v júli, keď bude mať svoju oficiálnu premiéru. Tak čo, tešíte sa s nami?

Volkswagen Amarok príde s naftovým šesťvalcom! Ukazuje to najnovšie video

Mrkni naše nové video: