VIDEO: 7-ročný chlapec ukradol rodičom Kiu Sportage. Chcel ľadovú drť, nabúral

904

Rodičia, cukor je droga. Ak nám neveríte, radšej si pozrite obsah priloženého videa. 7-ročný Daniel Wittenbach využil to, že vstal skôr ako jeho rodičia, sadol do rodinnej Kie Sportage a vybral sa do obchodu si jednu kúpiť. Incident sa odohral v americkom Ohiu, presnejšie v meste Middletown. 


Mimochodom, ku cti mu slúži (a tiež rodičom za správny výchovný vzor), že ako prvou vecou, ktorú vykonal po nastúpení do auta, bolo zapnutie bezpečnostného pásu.

Ďaleko nedošiel

Danielovi síce nechýba dobré vychovanie po rodičoch, každopádne možno práve kvôli svojej distingovovanej výchove je z neho tak trocha Angličan. Totiž, aj keď takmer nedosiahol na pedále, dokázal to vytiahnuť až na miestnu štvorprúdovku, kde si to namieril rovno do protismeru.

VIDEO: Paríž pozastavuje prevádzku 149 elektrobusov. Horia príliš dobre (a často)

Odvtedy už dlho netrvalo, kým Daniela v jeho spanilej jazde s vidinou sladkého osvieženia zastavilo až niekoľko náhodných okoloidúcich, ktorí hneď aj identifikovali, čo v tomto prípade nie je v poriadku. Našiel sa napríklad jeden vodič, ktorý začal trieskať do okna rukou zabalenou do vlastného trička, no Daniel mu odpovedal nech nebúcha, lebo “je to auto jeho mamky”.

Danielovu spanilku nakoniec ukončil Jeep Liberty (u nás Dodge Nitro), do ktorého polovične ovládateľná Kia napokon nabúrala. Všetko sa však skončilo relatívne šťastne, i keď netušíme, či Daniel napokon svoju ľadovú drť dostal.

Zdroj: The Drive

Mrkni naše nové video: