VIDEO: Psychopat z Bratislavy dnes podpálil niekoľko áut a nechal sa pri tom natočiť

6383
Zdroj: HAKA

V poslednom čase sa zdalo, že Petržalka už nie je taký “divoký západ”, ako na prelome tisícročí. Lenže to by nebola Petržalka, keby nevedela poriadne prekvapiť. Dnes ráno sa o tom presvedčili majitelia showroomu importéra Todos, ktorým za veľmi bizarných okolností zhorelo niekoľko áut z firemnej flotily.


Výbuch a následný požiar zachvátilo niekoľko nových pick-upov RAM. K dráme došlo okolo pol šiestej ráno v predajni na Panónskej ceste. Podľa informácií hasičov museli zasahovať dve posádky, pričom požiar sa podarilo rýchlo zlikvidovať.

Bola to celkom rýchla akcia, ako je viditeľné z videozáznamu. Muž stredného veku v bordovej mikine efektne zastavil pred showroomom importéra, vystúpil z modrej Octavie s ukradnutými značkami a s celkom nenúteným výrazom v tvári začal polievať vystavené pick-upy horľavinou, ktorú zapálil. 

Tu mi napadajú len tri postrehy:
a) Milujem, ako čaká na elektronické zatváranie kufrových dverí
b) Záznam je taký kvalitný, že vieme na 100 % povedať, že jeho Octavia bola striekaná na vodičových dverách, a teda…
c) To si naozaj myslel, že ho nikto nevidí a nenájde?

“Požiar si nevyžiadal žiadne zranené osoby, zásah hasičov trval približne hodinu. Z dôvodu, že spôsobená škoda sa vyšplhala na 200 tisíc eur, bol na miesto vyslaný zisťovateľ príčin vzniku požiarov z PTEÚ MV SR,” doplnili na sociálnej sieti informácie k požiaru hasiči.

Už ho majú

V istý moment na chvíľku svitla nádej, že sa vďaka vlastnej nešikovnosti chalanisko aj sám podpáli, no napokon situáciu ustál a s plameňmi za chrbátom odišiel z miesta činu. Na jeho škodu sa do veci zainvolvovala komunita okolo unikátnej aplikácie HAKA a aj vďaka nim sa páchateľa podarilo vypátrať.

 

VDAKA členom skupiny HAKA sme dnes nielen identifikovali páchateľa ( PODPALACA ) ale podarilo sa nám ho aj reálne vypatrat a kriminálnu POLICIU nasmerovat priamo na miesto kde sa nachádza. Zatknutie páchateľa samozrejme realizovala kriminálna POLÍCIA BA5 .

Ďakujeme členom skupiny za obrovskú pomoc . 3000 EUR ktoré dnes v TODOSE preberem ako odmenu odovzdáme členom skupiny HAKA . Odovzdávku zverejnime !!+

Uverejnil používateľ Stefan Farkas Utorok 26. mája 2020

Presne tak, už ho má polícia. Má čo vysvetľovať – podľa predbežných informácií bol páchateľ už raz za podpaľačstvo stíhaný. Idiot. Alebo psychopat? Čo myslíte?

Zdroj: cas.sk, HAKA

NEPREHLIADNITE: