Nová Honda Jazz vtrhla do prvej sedmičky v ankete AUTOBEST 2021

1655
Zdroj: Redakcia

Nová Honda Jazz bola zaradená do finálneho užšieho výberu iba siedmich uchádzačov o prestížne ocenenie AUTOBEST 2021 „Najlepšia kúpa v Európe“.

Na hybridný model Honda Jazz sa značka veľmi spolieha. Do roku 2022 elektrifikovať 100 % svojich európskych modelov strednej triedy. Bude to už tretíkrát, čo bol model Honda v súťaži AUTOBEST nominovaný ako finalista.

Zdroj: Redakcia
Zdroj: Redakcia

Medzi predchádzajúcich finalistov patrili v roku 2016 model HR-V a v roku 2018 Civic. V súťaži AUTOBEST, 31 najvplyvnejších novinárov z celej Európy vyberie auto, ktoré predstavuje najlepšiu celkovú ponuku pre širokú škálu európskych zákazníkov.

Trošku iný hybrid

Jazz e:HEV a Jazz Crosstar e:HEV sú súčasťou nového radu Honda s názvom e:TECHNOLOGY a sú prvými zo šiestich elektrifikovaných modelov Honda, ktoré majú byť v Európe predstavené do roku 2022.

Zdroj: Redakcia
Zdroj: Redakcia

Systém e:HEV sa skladá sa z dvoch elektromotorov s veľkou hustotou energie, benzínového motora i-VTEC s obsahom 1,5 l, lítium-iónovej batérie a inovatívnej prevodovky s pevným pomerom, ktoré spolu harmonicky spolupracujú, aby vo svojej triede dosiahli najlepší pomer úspory paliva a zrýchlenia.

Intuitívna technológia a bezproblémová konektivita vo vozidle sa ľahko integrujú do každodenného života cestujúcich a zahŕňajú komplexnú zostavu informačno-zábavných služieb vrátane aplikácií Honda Personal Assistant a My Honda+*.

NEPREHLIADNITE:

Mrkni naše nové video: