Ďakujeme! 10 000 odberateľov je doma. Toto boli naše najobľúbenejšie videá

1202

Iba pred pár hodinami sa nám na našom YouTube podarilo dosiahnuť 10 tisíc odberateľov. Ďakujeme!

Úprimne, toto vlastne ani nie je článok. Iba poďakovanie za to, že je vás už 10 tisíc a že nám prejavujete svoju priazeň už viac ako štyri roky. A preto vám prinášame rebríček našich najobľúbenejších áut a videí, ktoré sa nám podarilo natočiť.

Náš prvý test

Píše sa apríl roku 2018 a Viktor s Bonifácom v teste rozoberajú ešte faceliftovanú tretiu generáciu Hondy Jazz. To je retro, čo?

Naše najpozeranejšie video

Viktor sa ešte v roku 2019 pozrel na novú Scalu naozaj netradičným spôsobom. Otestoval maximálku motorizácie, s ktorou sa asi na Slovakia Ring nevyberiete. No a čo? Nemusí dávať všetko absolútny zmysel. Toto video si pozrelo viac ako 120 tisíc z vás.

Bonifácovo najobľúbenejšie video

Náš kameraman a strihač Bonifác, legendami opradený plnoštíhly multitalent, je s Autográtisom od začiatku. Práve tohto večne hladného štramáka najviac zaujalo video Suzuki Jimny.

Ktoré auto sa najviac páčilo Viktorovi?

Viktora si pamätáte všetci, ktorí ste s nami dostatočne dlho. Jeho rukami prešli desiatky áut od tých najmenej výkonných až po tie najluxusnejšie. Ako vidíte, nevedel sa jednoznačne rozhodnúť.

Pekelník František otestoval naftového Enyaqa… WTF?!

Pekelník František je autorom legendárnej série Autá z Pekla, ktorá vám na našom webe nesmie ujsť. A keďže František je týpek, tak má rád aj autá pre týpkov. Napríklad veľmi alternatívnu Škodu Enyaq iV na naftu… teda… veď pozrite sa sami.

Dejvo sa pozrel do budúcnosti

Vodíkové autá sú hneď po elektromobiloch na batérie ďalšou alternatívou, avšak viac vzdialenou. Verili by ste, že jedinou emisiou tohto auta je voda? Nečudo, že Mirai je po japonsky “budúcnosť”.

Pamätník Ondrej…

Ondrej Rabatin je jedným z najväčších autográtisáckych pamätníkov, ktorého ste mohli vidieť na úplnom začiatku nášho youtubovania, napríklad vo videu s Daciou Duster. Jeho najobľúbenejšia značka je Range Rover.

SLEDUJTE NÁS AJ VY!

Ešte nás nesledujete? Venujte nám aj vy jeden odber na našom YouTube. Len vďaka vám sa môžeme posúvať ďalej a vieme, že to, čo robíme, robíme dobre. Ďakujeme!