ZSE Drive otvoril špičkový nabíjací City Hub v Bratislave!

267

Na Landererovej ulici v Bratislave otvára ZSE Drive prvý nabíjací City Hub, ktorý spája najmodernejšiu nabíjaciu technológiu s príťažlivým dizajnom. Nachádza sa v lukratívnej lokalite v centre hlavného mesta. 

Nový hub ponúka desať nabíjacích miest, spolu sa tu nachádza šesť DC nabíjacích bodov – z toho dva samostatné s maximálnym výkonom 300 kW  a štyri zdieľané s maximálnym výkonom až 400 kW, ako doplnok slúžia dve AC nabíjačky so štyrmi nabíjacími bodmi s maximálnym výkonom 22 kW.

Stíham aspoň kávu?

Lokalita je riadená inteligentným systémom riadenia záťaže rozdeľujúcim dostupný príkon medzi aktívne nabíjania. Stanica dokáže nabiť batérie niektorých elektromobilov na 80 % v priebehu 18 minút, elektromobily budúcnosti to pri využití plného výkonu 400 kW dokonca stihnú už za 10 minút.

Na nabíjanie elektromobilov bude použitá 100 % certifikovaná elektrina z obnoviteľných zdrojov vyrobená vodnými elektrárňami zo Slovenska, ktorú ZSE Drive využíva pre potreby všetkých svojich nabíjačiek a nabíjacích staníc.

Zelená strecha

City Hub prináša nové služby do lokality v centre mesta. Zaujať dokáže moderným vzhľadom presklenej zaoblenej fasády, ktorá tvarovo a kvalitou prevedenia nadväzuje na charakter projektu Sky Park.

Nabíjací hub je navrhnutý v súlade s filozofiou ekologickej udržateľnosti s ambíciou dosiahnutia úrovne certifikácie LEED Gold. Strecha má vegetačný charakter a obsahuje zeleň nenáročnú na zavlažovanie, ktorá udržuje vlahu.