VIDEO: Epický spot Red Bullu s F1 ukazuje krásy Slovenska a Česka, vyvoláva zimomriavky

20979

Pamätáte si ešte, keď bol Red Bull len energetický drink? My tiež nie. Dnes je to mediálny a športový gigant, ktorý sa z nejakých príčin rozhodol natočiť bez debaty nádherné video s názvom “From Castle to Castle”, ktoré je len o jednom: ukázať svetu krásy Česka a Slovenska tým najpútavejším spôsobom. 

A podarilo sa – už len pri písaní tohto textu mám zimomriavky.
Upozornenie: Toto video spôsobuje spadnutie sánky a silnú národnú hrdosť!

Toyota Supra Paula Walkera ide do aukcie! Hviezda Rýchlo a zbesilo nebude lacná

Legenda

V sprievode monopostu RB7, jedného z najdominantnejších áut v histórii F1, sa v 7 minútach ocitnete na Karlovom moste, v centre Prahy, zatancujete si s tradičným folklórnym súborom, prefrčíte cez moravské vinice, odskočíte si do Tatier pre epický výhľad, navštívite historický slovenský skanzen, rýchle kolesá otestujú celkom nový asfalt (betón) v Bratislave, neobídete ani mosty ponad Dunaj a zaparkujete pred hradom v hlavnom meste.

Zdroj: Jan Kasl, Red Bull Content Pool

Slovensko a Česko sa týmto dostali do elitného klubu, keďže po krajinách ako USA alebo Holandsko previedli monopost po svojich končinách. Dve malé krajiny v strede Európy teraz pútajú pozornosť po celom svete krásnymi zábermi a prezentujú naše malebné miesta nielen priaznivcom F1-tky.

Zdroj: Jiri Simecek, Red Bull Content Pool

Je náročné rozhodnúť sa, čo sledovať skôr. Či extrémnu jazdu, ktorej zvuk spôsobuje husiu kožu každému fanúšikovi motoršportu. Alebo neskutočné zábery na ikonické lokality v našej krajine. Preto sa oplatí si video pustiť aj viackrát. Prináša totiž to najlepšie z dielne (stajne i hangáru) Red Bull, charizmatického Davida Coultharda, Rytmusa v legendárnej novomestskej NSX-ke “NM-SENNA” a zábery, z ktorých budete pociťovať hrdosť a zimomriavky. Red Bull, toto vám vyšlo.