Tento model Tatry 603 má vyše pol metra a funkčné svetlá. Postavte si ho aj vy!

7853
Zdroj: De Agostini

Tatra 603 je kultové vozidlo. Vyznačuje sa neopakovateľným profilom karosérie, celou paletou inovatívnych technických riešení, solídnymi materiálmi a dôslednou úpravou. Táto krásna limuzína z čias Železnej opony bývala predmetom túžob nejedného vodiča. Ale čo tak si ju v roku 2021 postaviť?

Československí návrhári a inžinieri sa rozhodli prepojiť neviazanú fantáziu s triezvymi technickými riešeniami. Tak v 60. rokoch 20. storočia vznikla Tatra 603 – najobdivovanejší automobil Východného bloku.

Zdroj: De Agostini
Zdroj: De Agostini

Objednajte si kolekciu formou predplatného na stránke https://bit.ly/deagostini-tatra-sk, použite kód PROMOTATRA a dostanete dodatočný darček -> podložku pod myš s Tatrou 603!

Vyše pol metra

Vďaka najnovšej kolekcii z dielne vydavateľstva De Agostini, ktorá sa dosiaľ na slovenskom trhu nevyskytla, sa vrátite do oných čias a stanete sa majiteľom verného modelu Tatry 603. Legendárny model tejto peknej limuzíny v zberateľskej mierke 1:8 sa môže ocitnúť aj na vašej poličke!

Zdroj: De Agostini
Zdroj: De Agostini

Teda, môže sa ocitnúť, ak je na to vaša polička dostatočne veľká. Tento model totiž bude mať po svojom zložení dĺžku až 63 centimetrov, šírku 24 centimetrov a výšku 20 centimetrov!

Kovová karoséria, mimoriadne kvalitné materiály, otvárateľné dvere a maska, funkčné svetlá, osvetlenie interiéru a palubnej dosky, luxusná dvojfarebná karoséria, dôkladne prepracované detaily vo vnútri i vonku, pohyblivé kolesá – to je len zopár z predností tohto modelu.

Zdroj: De Agostini
Zdroj: De Agostini

A ani jeho poskladanie vám nebude robiť problém, keďže v každom čísle nájdete podrobný návod na montáž. Ba čo viac – v každom čísle kolekcie „TATRA 603“ dostanete časopis na tému histórie značky Tatra s množstvom faktov a zaujímavostí.

Objednávka vopred sa oplatí, pretože okrem nižšej ceny a bezplatného doručenia získate výnimočné darčeky: 3 plagáty s legendárnou Tatrou, zakladač na časopisy kolekcie, prívesok na kľúče, praktický notes s Tatrou, pretekársky model Tatry 2 – 603 B5 Marathon.

V ponuke Premium získate dodatočné unikátne príslušenstvo vyrobené špeciálne pre túto kolekciu.

Objednajte si kolekciu formou predplatného na stránke – https://bit.ly/deag-tatra603-sk za použitia kódu PROMOTATRA a dostanete dodatočný darček -> podložku pod myš s Tatrou 603!