Rapper Kanye West predstavil koncept Donda Foam Vehicle. Fakt bude z peny?!

1026
Zdroj: Instagram

Rapper Kanye si svoj imidž vylepšuje jedným extravagantným nápadom za druhým. Najnovším výstrelkom je Donda Foam Vehicle. A my len žasneme.

Americký rapper Kanye West predstavil auto. Zdá sa vám to šokujúce? Nuž, aj nám. Na druhej strane, tento excentrický umelec stojí aj za jednými z najkontroverznejších sérii topánok (Adidas Yeezy) a aby toho nebolo málo, kandidoval aj za prezidenta Spojených štátov amerických. Nuž, po týchto informáciách vám jeho túžba predstaviť auto asi nepríde až taká prekvapujúca. Ale vyzerá to tak, že by malo byť z peny!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HIGHSNOBIETY (@highsnobiety)

I keď nie je prvého apríla, je veľmi pravdepodobné, že pôjde o Kanyeho kampaň viac ako o skutočné auto. Stáť za ním má Kanyeho spoločnosť Donda Industrial Design, ktorá ďalej píše, že auto bolo navrhnuté v USA a tam bude aj vyrobené. Vizuál tohto projektu vedie dizajnér Steven Smith, ktorý sa doteraz venoval dizajnu tenisiek Yeezy. Podľa obrázku ide o veľké auto podobné vojenským pechotným vozidlám. Sami sme zvedaví, ako sa bude tento koncept ďalej vyvíjať.