Veľkosť penisu a auto spolu súvisia! Potvrdili to britskí vedci

15457

Staré predsudky sa potvrdili! To, aké auto si muži kupujú, skutočne môže súvisieť s veľkosťou ich prirodzenia.

Keď sme objavili túto štúdiu, skoro nám v redakcii zabehlo. Už roky sa totiž tradujú posmešky o tom, že čím väčšie a drahšie auto vodič má, tým má menší… penis. Najnovšia štúdia vedcov z London university toto tvrdenie potvrdzuje, i keď nie úplne.

Doteraz sme si mysleli, že ide iba o “povedačku” tých, ktorí druhým takéto autá závidia. No podľa výsledkov vedeckej štúdie muži, ktorí si myslia, že majú malé prirodzenie, preferujú športové autá.

Vedci analyzovali 200 mužov vo veku 18-74 rokov, ktorých rozdelili do dvoch skupín. Jednej prostredníctvom falošných faktov o veľkosti… veď viete čoho… vsugerovali, že ho majú príliš malý. Tej druhej naopak, že ho majú nadpriemerne veľký. Pri oboch skupinách potom zisťovali, koľko ľudí uprednostní športové auto pred štandardným. Skupina, ktorá si myslela, že priemerná veľkosť prirodzenia je 18 centimetrov, s podkopanou sebadôverou volila športiaky častejšie. Naopak skupina, ktorej vraveli, že priemerná veľkosť… oného… je 10 centimetrov, volila športiaky oveľa menej.

Mimochodom, štúdia o sexuálnom živote a jeho prepojení na športové autá existuje tiež. Za tou zas stoja vedci z USA. Zistili, že športové auto skutočne pomôže chlapom dostať ženu na rande. Dlhodobý vzťah však nezaručí. Informuje o tom americký portál Autoblog.