Maximálny frajer: Policajt zastavil 5-ročného chlapca, ktorý si šiel kúpiť Lambo

3614
decko
Zdroj: Twitter

Začínajúca uhorková sezóna? Ale kdeže. To si vás len dovoľujeme upozorniť na životne dôležitý fakt, že policajt v americkom Utahu včera zastavil podozrivo jazdiace vozidlo, ktoré viedol päťročný chlapec. Ten bol podľa svojich slov na ceste kúpiť si Lamborghini. Nechápete? Nemusíte.

Všetci sme sa aspoň raz posekali s rodičmi, takže určite vieme, aké vedia byť rodinné konflikty vyhrotené. Sú však famílie, v ktorých vedia aj takú marginálnu hádku posunúť na úplne novú úroveň.

5 rokov?!

Svoje o tom vie napríklad toto 5-ročné decko z Utahu, nad ktorým visí hneď niekoľko otáznikov. Napríklad ten, že na svojich 5 rokov je teda riadne gigantické. Okrem fyzickej veľkosti je impozantná aj veľkosť charakteru tohto chlapca: Za volantom rodičovského vozidla sa vraj chalan vyskytol po konflikte, v ktorom mu mamka povedala, že mu nekúpi Lamborghini.

Chlapec sa teda rozhodol, že zoberie svoje 3 doláre do vrecka, nejakým spôsobom zistí, ako sa dočiahne na pedále a vyberie sa pre svoje vysnené Lamborghini sám.

Ak čakáte hlbšie vysvetlenie, ako je možné, že sa 5-ročné dieťa dokáže takto pohádať s rodičmi a ukradnúť im auto, od nás sa ho nedočkáte. Nechápeme totiž podobne, ako vy – vďaka tomu, že ide o oficiálny Twitter utahskej polície však nemôžeme spochybniť pravosť tohto príbehu.

Zdroj: Tenor
Zdroj: Tenor

Jednoducho, nemohli sme sa s vami nepodeliť. Len veľmi dúfame, že chalan si to Lamborghini niekedy kúpi, pretože už len za tú odvahu si ho zaslúži.

NEPREHLIADNITE: