Hyundai i20 N bude onedlho realitou. Znie a vyzerá poriadne vytočene!

1484
Zdroj: Hyundai

Automobilka Hyundai prináša prvú ukážku najmenšieho z rodiny ostrých modelov. Model Hyundai i20 N vychádza z pretekárskeho rally špeciálu i20 WRC a bude vhodný aj na jazdu po okruhoch. Už sa nevieme dočkať!!!

Rovnako ako ostatné modely divízie N, aj nový Hyundai i20 N ponúka exkluzívny výkon motora a dynamické technologické inovácie, ktoré rozpália nadšencov zameraných na výkon.

NEPREHLIADNITE:

Táto novinka rozširuje rodinu ostrých N modelov v Európe, ktoré doteraz tvorili i30 N a i30 Fastback N.

Zloba

Dizajn úplne nového modelu i20 N sa vyznačuje dynamickým vzhľadom založeným na novej dizajnovej identite Hyundai Sensuous Sportiness. Prednej časti dominuje väčší otvor na prívod vzduchu pre turbomotor a chladenie bŕzd.

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Vozidlo má 18-palcové kolesá so sivou matnou povrchovou úpravou a brzdovými strmeňmi značky N, rovnako ako jedinečné bočné prahy, ktoré podčiarkujú jeho športové charakteristiky. Výrazný zadný spojler zvyšuje aerodynamický výkon vozidla a sľubuje zábavu za volantom na akejkoľvek ceste a za každého počasia.

Neprehliadnuteľný

DNA motoršportu tiež podčiarkuje pre N modely charakteristická farba Performance Blue a strecha v čiernej farbe Phantom Black.

Vypočujte si záznam zvuku i20 N. Pozor na uši:

Pre fanúšikov N modelov Hyundai ponúka automobilka aj krátku ukážku charakteristického zvukového prejavu novinky. Ďalšie podrobnosti o novom tomto modeli budú zverejnené v blízkej budúcnosti.