Fiat Grande Panda prichádza s elektrickým a hybridným pohonom

550

Grande Panda je prvým novým produktom radu, ktorý sa bude každoročne rozširovať uvedením ďalšieho nového modelu až do roku 2027. Nová rodina modelov bola navrhnutá tak, aby si podmanila svetové cesty a doplnila existujúci modelový program.  

Inovatívny projekt FIAT je založený na výrobe automobilov na báze rovnakej globálnej aťč multienergetickej platforme STLA Smart, vhodnej pre každý región sveta a umožňujúcej značke vytvárať mnoho rozličných vozidiel podľa požiadaviek zákazníkov.  

Navrhnutý v Taliansku pre celý svet

Fiat Grande Panda, navrhnutý v talianskom dizajnovom štúdiu Centro Stile v Turíne, sa odlišuje kompaktnou dĺžkou 3,99 m, čo je menej ako priemer v segmente B (4,06 m). Jeho dizajn má čisté línie a efektívne využitie priestoru. Tento nový model pohodlne prepraví 5 osôb, čím je ideálny pre rodinný život a mestskú mobilitu.

Grande Panda má osobitý vonkajší vzhľad vytvorený subtílnou kombináciou štruktúrovaných hrán, mäkkých povrchov a plastových obkladov, zvýrazňujúcich blatníky a prahy karosérie. 

S osobitými novými výrazovými prostriedkami dizajnu Fiat Grande Panda už teraz formuje budúcnosť. Je súčasťou ambície značky poskytnúť zákazníkom na celom svete jedinečný automobil, vyjadrujúci všetky svoje hodnoty charakteristickým dizajnom.