Štýlovejšia a športovejšia nová Hyundai KONA Electric vo výbave N Line

375

Najpredávanejší elektrický model od Hyundai, KONA Electric, je teraz ešte športovejší.

Športovo ladená výbava N Line je po prvý raz k dispozícii pre zákazníkov modelu KONA so všetkými jej variantmi pohonu. V prípade KONA Electric ide zároveň o prvý čisto elektrický model od Hyundai, ktorý ponúka športový charakter a štýl výbavy N Line. 

Dizajnové prvky N Line

Výbava N Line+ prináša elektrickej Kone viacero jedinečných dizajnových prvkov, ktoré ocenia náročnejší zákazníci. Pri pohľade zvonku zaujme špeciálny predný a zadný nárazník, spätná zrkadlá lakované v čiernej farbe či súprava špeciálnych 19-palcových zliatinových diskov kolies, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvýraznili športový vzhľad auta.

Vo vnútri vozidla nájdeme športové sedadlá s logom N Line s kontrastným červeným prešívaním, špeciálny športový kožený volant v dizajne N Line a ďalšie červené detaily na volante a palubnej doske. 

Cena a začiatok predaja

Hyundai KONA Electric vo výbave N Line+ predstavuje na Slovensku najvyšší stupeň výbavy tohto vozidla. Je dostupná len vo verzii s väčšou kapacitou batérie 64,8 kWh a jej cena po zohľadnení akciového bonusu začína na sume 50 090 € s DPH. Rozdiel v cene medzi doteraz najvyššou výbavou Electric+ a novou športovejšou N Line+ je 1 800 €. 

Za príplatok je možné KONA Electric N Line+ „dovybaviť“ otvárateľným strešným oknom (1 200 €), príplatkovými lakmi, strechou lakovanou v čiernej farbe (600 €) či Premium Packom s elektricky nastaviteľnými relaxačnými prednými sedadlami, funkciou digitálneho kľúča a diaľkovým inteligentným parkovacím asistentom RSPA (1 500 €). 

KONA Electric N Line sa vyrába v závode Hyundai Motor Manufacturing Czech v Českej republike a prvé vozidlá dorazia do predajní a k zákazníkom už v jarných mesiacoch. Výbava N Line je tak po prvý raz k dispozícii zákazníkom modelu KONA bez ohľadu na to, či sa rozhodnú pre vozidlo s benzínovým, hybridným alebo plne elektrickým pohonom.