Spojenie inovácie a zábavy: Kia Gaming Zone na hudobnom festivale Pohoda

203

Po úspešnom minulom roku, bude značka Kia aj tento rok partnerom hudobného festivalu Pohoda, ktorý sa uskutoční v termíne od 11. do 13. júla 2024 na Trenčianskom letisku.

Tento ročník festivalu prinesie unikátne spojenie hudby, umenia, moderných technológií a gamingu, nakoľko Kia okrem vystavenia najnovších elektrických modelov, EV6 GT a EV9, prinesie hernú zónu, Kia Gaming Zone.  

Spoločné hodnoty Kia a League of Legends

Kia zamerala svoju pozornosť na odprezentovanie dlhodobého partnerstva s jedným z najpopulárnejších e-športov na svete, League of Legends (LOL) a prinesie návštevníkom Pohoda festivalu hernú zónu s názvom Kia Gaming Zone.  

Kia pripravila pre návštevníkov festivalu Pohoda vzrušujúci program vo svojej Kia Gaming Zone, rozdelenej na päť častí. Hlavnou bude LOL zóna s turnajmi na 10 počítačoch a 6 herných notebookoch, kde najlepší účastníci získajú reklamné predmety Kia.   

Ďalšie aktivity zahŕňajú konzoly virtuálnej reality, futbal na PlayStation s 12 hráčmi, retro herné konzoly a Just Dance tanečnú zónu. Návštevníci sa môžu odfotiť s cosplay postavami LOL, Dianou a Jinx. A v sobotu 13. júla bude influencer Oskar Barani v Kia Gaming Zone žrebovať dvoch výhercov súťaže o lístky na európske finále LOL v Mníchove. 

 

Plne elektrické portfólio Kia

Kia na festivale Pohoda predstaví svoje plne elektrické modely, EV6 GT a EV9. EV6 GT, najvýkonnejšie sériové vozidlo Kia, zrýchli z 0 na 100 km/h za 3,5 sekundy, s výkonom 585 k (430 kW) a krútiacim momentom 740 Nm.

EV9, plne elektrické SUV, ponúka priestrannosť, robustnosť a technologickú vyspelosť, s dojazdom až 563 km. K dispozícii ako šesť- alebo sedemmiestne vozidlo, kombinuje štýl, prémiovú viacúčelovosť a všestrannú konektivitu. Navštívte prezentáciu Kia na Pohode a zažite aktivity spájajúce automobilový priemysel a e-športy. Možno získate reklamný suvenír alebo víkend s elektromobilom Kia.