Renault rozširuje ponuku o elektrickú verziu obľúbeného osobného vozidla Kangoo

458

Ponúka výhody moderného elektromobilu v praktickej karosérii MPV pre potreby rodín alebo firiem. 

Vďaka dojazdu podľa WLTP až 285 km a rôznym možnostiam nabíjania striedavým prúdom s výkonom do 22 kW alebo jednosmerným prúdom s výkonom do 80 kW ho možno ľahko používať v každodennej premávke alebo na dlhšie cesty. 

Zdieľa technológie so svojím elektrickým úžitkovým dvojčaťom (Kangoo Van E-Tech 100 % electric), teda batériu s kapacitou 45 kWh a motor s výkonom 90 kW (120 k). K dispozícii bude v dvoch úrovniach  výbavy Equilibre a Techno. 

Ceny (€ vrátane DPH) 

100% elektrický, 100% Kangoo

Elektrický variant nestráca nič v porovnaní so svojím ICE dvojčaťom a zachováva si všetky prednosti praktického vozidla s priestranným interiérom, ktorý v maximálnej konfigurácii ponúka až 3 500 litrov batožinového priestoru

Nové prvky výbavy

Navyše prináša nové prvky výbavy, ktoré sú k dispozícii len v elektrickej verzii, ako napríklad vyhrievaný volant, vyhrievané čelné sklo, 10″ prístrojový panel a zadné sedadlá, ktoré možno posunúť o ďalších 14 cm. 

Okrem toho je štandardom elektronická ručná brzda alebo automatická klimatizácia s tepelným čerpadlom pre vynikajúci tepelný komfort a lepšie riadenie dojazdu (vo verzii s výkonom 22 kW). Pre úplnosť treba dodať, že ponuku následne doplní rozšírená verzia “L2” s verziami Grand Equilibre a Grand Techno koncom roka 2023. 

Podrobnejšie informácie o vozidle na produktovej stránke TU .

Tabuľka s prehľadom modelovej rady Kangoo