Nové akčné modely Drive od Škody: Ceny zvýhodnené až o 3000 eur

472

Slovenský importér vozidiel značky Škoda opäť prichádza s cenovým zvýhodnením najpopulárnejších modelov, vďaka čomu sa tieto vozidlá stávajú ešte dostupnejšie.

V ponuke akčných modeloch Drive sa nachádzajú vozidlá Fabia, Scala, Kamiq, Karoq a Octavia, ktoré ponúknu cenové zvýhodnenie na úrovni od 1 650 až 3 000 eur, v závislosti od modelu.

Bohatá štandardná výbava a hodnotné benefity

V prípade modelu Fabia Drive bonus predstavuje 1 650 eur z ceny nového vozidla. O komfort sa postará výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, konektivita smartfónu pomocou bezdrôtového Smartlinku a mnohé ďalšie. 

Model Scala a Kamiq získava v akčnej výbave Drive cenové zvýhodnenie až do výšky 2 500 eur. Zákazníci ocenia tempomat, predné hmlovky, vyhrievané prednéo sedadlá a ďalšie. V prípade paketu Drive Plus si jazdu s modelom Scala zákazníci užijú vďaka Drive Mode Select, kompletným parkovacím senzorom, zadnej parkovacej kamere a KESSY. 

Obľúbené SUV Karoq v prípade akčného modelu Drive ponúkne cenové zvýhodnenie až do 2 500 eur. Zákazníci sa môžu tešiť na atraktívny vzhľad vďaka Design paketu so 17“ zliatinovými diskami Scutus. Do výbavy bol pridaný aj alarm, bezkľúčové otváranie a štartovanie či bezdrôtový Smartlink.  

Najobľúbenejšie vozidlo slovenských motoristov, Škoda Octavia, v prípade akčného modelu Drive ponúkne cenové zvýhodnenie až 3 000 eur, a to bez ohľadu na zvolenú výbavu. 

Päťročná záruka a dostupné financovanie

Škoda Auto Slovensko už tradične ponúka na vozidlá predĺženú záruku, vďaka ktorej má zákazník vždy istotu, že mu na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas predĺženej záruky vyrieši v rámci siete autorizovaných partnerov značky Škoda. Akčné modely Drive sú navyše vďaka značkovému financovaniu Škoda Financial Services a ich programom NaMieru či NaRovinu dostupné prakticky pre kohokoľvek. 

Viac informácií o akčných modelov DRIVE je možné nájsť na www.skoda-auto.sk alebo v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda.