Nepáči sa vám nový Vantage? Nevadí, Aston Martin vám ho upraví

1731
Zdroj: Aston Martin

Aston Martin ponúka výmenu prednej masky v novo uvedenom modeli Vantage. Jeho aktuálny dizajn je podľa zákazníkov výstrelom do prázdna.

To sme ešte nezažili, aby si automobilka priznala chybu v dizajne a navrhla továrenské riešenie problému. Pri Aston Martine sa to však stalo realitou. Automobilka bude do modelu Vantage na požiadanie montovať nové, tradičnejšie predné masky. Riešenie pochádza priamo z továrne.

Akože… Chápem, prečo ju niektorí nemilujú…
Zdroj: Aston Martin

Aby ste si nemysleli, mne osobne sa nová predná maska páči. Je obrovská a je praktická. Auto ňou doslova hltá všetok vzduch pred sebou. Klientela Astonu Martin s priemerným vekom tesne nad 50 rokov sŕkajúca whisky na svojej súkromnej jachte túto zmenu príliš neprivítala. Nová maska im prišla “až príliš.” Nuž, bábo raď, čo teraz?

Takto vyzerá originálna úprava prednej masky priamo od výrobcu.
Zdroj: Twitter

Po odpoveď v Astone nemuseli chodiť ďaleko. Stačilo sa pozrieť len na predné masky svojich predošlých modelov a rýchlo prišli na to, čo títo muži v strednom veku chcú. Prišli preto s prednou maskou, ktorá vôbec nie je invenčná, ale za to sa konzervatívne drží zaužívaného. V Aston Martine vám tento originálny diel namontujú aj vtedy, ak už svoje auto máte doma. Isteže to nebude zadarmo.

Spoločnosť Revenant zašla v konzervatívnosti ešte ďalej ako samotný Aston Martin.
Zdroj: Revenant

Do úpravy predných masiek sa však primiešali aj ďalší hráči. Svoje auto tak budete môcť upraviť na množstvo spôsobov. Ikonami pre vizuálny tuning boli podľa mňa doteraz Honda Civic a Volkswagen Golf. Žeby to bol po novom Vantage? Len v tomto prípade bude tuning striedmejší ako pôvodný výzor.