KIA predĺži záruku svojich vozidiel po celom svete. Pomôže viac ako 500 000 zákazníkom

1631
Zdroj: liko-haly.sk

Spoločnosť Kia Motors Sales Slovensko v spolupráci s Kia Motors Corporation predstavila program ‘Kia Promise’, alebo ‘prísľub Kia’, ktorý predstavuje globálne predĺženie záruky vozidiel. Program je určený zákazníkom, ktorých pohyb v súvislosti s pandémiou COVID-19 môže byť obmedzený.

Program Kia Promise zastreší celosvetovo 142 krajín, vrátane Slovenskej republiky. Všetkým vozidlám so 7-ročnou zárukou s obmedzením na 150 000 km, ktorým záruka končí v období medzi 1.februárom až 30.aprílom 2020, Kia predĺži záruku do 30.júna 2020.

Zdroj: KIA
Zdroj: KIA

Značka Kia pevne verí, že týmto gestom odľahčí súčasnú situáciu viac ako 500 000 zákazníkom.

Milé gesto

Monohé krajiny a spoločnosti zavádzajú rady bezpečnostných opatrení proti šíreniu vírusu COVID-19, vrátane obmedzenia voľného pohybu ľudí, kedy môže byť pre zákazníkov obtiažne navštíviť autorizovaný servis a uplatniť si svoj nárok na záručnú opravu.

Zdroj: KIA TS
Zdroj: KIA TS

Podľa potvrdenia RÚVZ “autoservisné prevádzky môžu byť v čase „zákazu vychádzania“ otvorené počas štandardných otváracích hodín v jednotlivých dňoch. Zákazníci môžu navštíviť autoservisy, pracoviská STK a EK, avšak len v rámci svojho okresu”.

Zdroj: KIA
Zdroj: KIA

Spoločnosť Kia Motors dbá predovšetkým na bezpečnosť, zdravie a komfort svojich zákazníkov, obchodných partnerov a zamestnancov. Naďalej monitorujeme vývoj pandémie COVID-19 v oblastiach nášho pôsobenia. Spoločnosť sa neustále snaží zabrániť šíreniu vírusu v priestoroch pracovísk dodržiavaním stanovených vládnych nariadení.