Hyundai vám dáva návod, ako si s rodinou postaviť vlastné autíčko. Pozrite si ho!

2065

V rámci pandémie sa veľa nadnárodných spoločnstí snažilo vylepšiť si image tak, ako je to len možné. Málokto z nich nám však dal niečo užitočné. Hyundai sa ale dokonale vytiahol: Predstavil návod, ako si môžete pomocou nástrojov a materiálov dostupných z bežných hobby predajní postaviť vlastnú káru pre dospelých! Dámy a páni, privítajte Hyundai Soapbox.

“V posledných mesiacoch sa spoločné trávenie času stalo pre ľudí cennejším. Chceli sme vytvoriť zábavný projekt, ktorý rodinám a priateľom prinesie príjemnú činnosť, ktorá ich spojí,” uviedol Andreas Christoph-Hofmann, viceprezident pre produktový marketing v spoločnosti Hyundai Motor Europe.

Zdroj: TS Hyundai
Zdroj: TS Hyundai

Hyundai Soapbox, ako túto kreáciu konštruktéri nazvali, používa predovšetkým drevo, kovové tyče a spojovacie materiály, ako sú držiaky do domácnosti a skrutky. Na fotografiách vyššie sú použité napríklad kolesá z fúrika, no vašej predstavivosti sa medze nekladú.

Zdroj: TS Hyundai
Zdroj: TS Hyundai

Riadenie sa vykonáva pomocou joysticku, zatiaľ čo brzdy sa skladajú z jednoduchého mechanizmu. Najlepšia časť? Zatiaľ čo pôvodné “soapboxy” sa všeobecne vyrábajú pre deti, spoločnosť uviedla, že ich (váš) výtvor unesie aj dospelých. Jediné, čo vám teda zostáva, je pozrieť si návod na YouTube vyššie a dať sa do roboty!

NEPREHLIADNITE:

Mrkni naše nové video: