Značka Toyota otvorila v Ružomberku nové predajné a servisné miesto

487

Tuzemská predajná sieť značky Toyota sa v apríli 2024 rozrástla o nové predajné a servisné centrum v Ružomberku. Prevádzka Todos Ružomberok je už 18. predajným miestom japonskej automobilky na Slovensku.

Moderný showroom je vybavený najnovšími technológiami v novom digitálne orientovanom predajnom koncepte. Predajná časť na ploche takmer 500 metrov štvorcových umožní vystavenie kompletného modelového radu značky Toyota.

Súčasťou predajného miesta je taktiež centrum LCV, ktoré zodpovedá konceptu Toyota Professional a spája koncepciu úžitkových vozidiel a ponuku pre podnikateľov na jednom mieste. V spomínanej časti je priestor na vystavenie úžitkových modelov značky.

Nové predajné miesto v Ružomberku je vybavené tak, aby tu zákazník značky Toyota našiel všetky potrebné služby vrátane autorizovaného servisu. Rozsiahle servisné zázemie disponuje nielen ôsmimi zdvihákmi v mechanickej časti, ale rovnako tak v servisnej časti nechýbajú klampiareň, lakovňa a umývacia linka pre vozidlá.

Pri výstavbe a zariaďovaní nového priestoru sa myslelo v prvom rade na pohodlie zákazníkov. V areáli je dostatok parkovacích miest pre zákazníkov, ako aj nabíjacích miest pre elektromobily a plug-in hybridy.

„Som hrdý na to, že sa spoločnosť Todos Ružomberok stala zástupcom značky Toyota. Uvedomujem si, že spolu s logom preberáme taktiež záväzok tradične vysokej kvality a spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sme splnili očakávania zákazníkov. Náš predajný a servisný tím je na to dobre pripravený,“ povedal Peter Vojtko, majiteľ spoločnosti Todos Ružomberok s. r. o.

Generálny riaditeľ Toyota SR, Milan Kočka, zdôraznil, že rozhodnutie pokryť región mesta Ružomberok a jeho okolie je odpoveďou na rastúci dopyt zákazníkov. Toyota sa etablovala na druhom mieste na slovenskom trhu a je pripravená na ďalší rast. Ich cieľom je uspokojiť záujem o všetky modely, vrátane hybridných a elektrických vozidiel, ktoré sú čoraz populárnejšie. Dôraz kladú na spokojnosť zákazníkov a veria, že tím Toyoty v Ružomberku bude schopný poskytovať služby na najvyššej úrovni.