Zostaňte doma a získajte Škodu na týždeň, vyzýva značka v kampani #SKODAriskovat

1460
Zdroj: Škoda

Škoda Auto Slovensko prichádza s iniciatívou #SKODAriskovat a vyzýva Slovákov, aby svoje auto nechali doma. Spoločnosť sa rozhodla podporiť zodpovedné správanie, pridáva sa k aktivitám ako sú #ostandoma, #ruskoniejehanba a motivuje ľudí, aby nejazdili zbytočne po Slovensku, ak to nie je nevyhnutné a neohrozovali tak zdravie seba i ostatných.

Tí, ktorí sa do výzvy #SKODAriskovat zapoja, budú mať možnosť zapožičať si automobily značky Škoda na týždeň a k tomu dostanú aj dovolenkovú kartu.

Chceli by ste sa vybrať po pandémii na dovolenku? Zostaňte doma a Škoda vás môže odmeniť autom na týždeň s plnou nádržou
Zdroj: Škoda

Môžu to využiť v čase, keď bude už cestovanie bezpečné.

Škoda riskovať

Škoda Auto Slovensko vyzýva: Buďte ohľaduplní, obmedzte kontakt s ostatnými a akékoľvek cesty autom. Je #SKODAriskovat a ak sa naozaj potrebujete presunúť, tak jazdite zodpovedne a zvážte, ako najlepšie chrániť seba a zároveň aj ostatných. Škoda Auto Slovensko oslovuje ľudí na Slovensku, aby ostali doma, alebo jazdili naozaj iba v prípadoch, kedy si to situácia vyžaduje.

NEPREHLIADNITE:

„V aktuálnej situácii je naozaj škoda riskovať. Najlepší nápad je ostať solidárny voči sebe, aj ľuďom vo svojom okolí. Doprajte sebe a aj svojím autám oddych a keď nemusíte, nikam nejazdite. Starajte sa o seba a svojich blízkych. A keď už niekam ísť potrebujete, dodržujte správne hygienické pravidlá a vždy voľte čo najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob prepravy,“ uviedol Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti Škoda Auto Slovensko.

#SKODAriskovat

Ten, kto sa zodpovedne postará o seba a svojich blízkych sa stará aj o budúcnosť. Škoda Auto Slovensko sa preto rozhodla odmeniť nielen vodičov, ale aj všetkých ostatných, ktorí neriskujú a správajú sa zodpovedne. Stačí, aby publikovali na sociálnych sieťach fotografie z každodenného života a ukázali ostatným, že neriskujú zbytočne.

Zdroj: Škoda
Zdroj: Škoda

Pre zapojenie sa do súťaže o palivové karty či požičanie vozidiel značky Škoda s plnou nádržou v čase, keď bude bezpečné cestovať nielen po Slovensku, ale i po svete, je potrebné použiť hashtagy #SKODAriskovat a #jazdizodpovedne. Keď sa situácia zlepší, desať najzodpovednejších bude môcť využiť auto značky Škoda a dovolenkovú kartu dostane k tomu.

Plánujte

Veľa ľudí má z budúcnosti obavy. Pre ich rozptýlenie sa odporúča napríklad zdravo jesť, veľa spať, pravidelne cvičiť a myslieť na príjemné veci, ktoré ľudí čakajú po skončení tohto náročného obdobia. Jednou z pozitívnych aktivít môže byť plánovanie výletov, prázdnin a objavovanie nových zákutí do budúcnosti. Prvý výlet si môžu ľudia ozvláštniť práve tým, že sa zapoja do výzvy #ŠKODAriskovať a #jazdizodpovedne a budú mať šancu získať auto s plnou nádržou zadarmo.

Zdroj: Customer Reports

„Keď už sa styku s ďalšími osobami nevyhnete a je nevyhnutné cestovanie autom, venujte sa intenzívne preventívnym hygienickým opatreniam. Všetky povrchy, ktorých sa dotknete dezinfikujte pred jazdou aj po jazde, obzvlášť pokiaľ s niekým auto zdieľate alebo ste niekoho viezli. Proti koronavírusu zaberá najmenej sedemdesiat percentný roztok alkoholu, napríklad isopropylalkohol neublíži žiadnemu z bežných povrchov v aute. Alkoholom je pre väčší kľud na duši podľa Consumer Reports možné utrieť aj samotné čalúnenie sedadiel a ďalšie „mäkké“ povrchy vo vozidle. Ale pozor, nikdy ich nepremočte,“ radí Jana Parmová, vedúca lekárka Škoda Auto.