Takto bude vyzerať nová Astra. Ruský grafik nemá veľa priestoru pre omyl

2055
Zdroj: kolesa.ru

Opel Astra patrí k najpopulárnejším autám v Európe už niekoľko desaťročí, a to nepočítame ani jeho duchovného predchodcu menom Kadett. Zatiaľ, čo automobilka vypustila do sveta len pár detailov nového auta, známy ruský grafik z portálu Kolesa.ru sa už pustil do práce, aby nám ukázal možnú celú podobu auta už dnes.

Astra je populárnou voľbou nielen vďaka svojmu povestnému komfortu na ceste, ale aj vďaka rozumnej cene a úžitkovej hodnote. V novej generácii sa síce niečo zmení, no záchytné body sú pevne dané – základ poznáme z koncernu Stellantis, meniť sa budú viac-menej detaily.

Zdroj: kolesa.ru
Zdroj: kolesa.ru

Nová generácia má do konečného mixu pridať športovosť, aspoň tak to vyzeralo na pôvodných fotografiách, ktorými Opel naznačil podobu nového hatchbacku nižšej strednej triedy. Isté je, že sa zmení minimálne celý profil automobilu, ktorý bude teraz založený na extrémne variabilnej platforme EMP2, podobne ako nový Peugeot 308.

Zatiaľ teda vieme len toto, a to, že nová Astra prinesie opäť niekoľko vyspelých technológií o kategóriu bližšie bežným ľuďom. Alebo to, že bude ako prvá Astra v histórii disponovať aj hybridným pohonom. Alebo to, že bude v interiéri spoliehať na dve dotykové obrazovky spojené pod menom Pure Panel. No a všetko ostatné sa dozvieme vraj už čoskoro!

Mrkni naše nové video: