Rolls-Royce na mieru. V tomto Cullinane sa bude voziť manažér Googlu

624
Zdroj: Rolls-Royce

Rolls-Royce Cullinan s unikátnymi prvkami bude pripomínať nebo.

Príde vám Rolls-Royce príliš okukaný? Nám teda nie. Ak sa však nachádzate v Silicon Valley, asi nebudete jediní s autom tejto prepychovej značky. Na mieste, kde technologické giganty zarábajú ohromné miliardy, sa treba ukázať aj svojim autom. Cullinan na zákazku si objednal aj technický viceprezident Google Benjamin Sloss. Spolu s svojou manželkou sa vyžívajú v zbieraní exkluzívnych kúskov.

Zdroj: Rolls-Royce
Zdroj: Rolls-Royce

Superluxusné SUV, ktoré si pár objednal, sa ponorí do čiernej. Vlastne, pripomína nebo po zotmení. Tmavomodrý lak Pikes Peak Blue namiešali priamo v divízii Rolls-Royce Bespoke Collective na mieru rovnako ako žlté prvky karosérie, ktoré kontrastujú ako hviezdy na nočnom nebi. Špeciálne lakovanie dostali aj kolesá a na palube sa nachádza vlajka Modeny rovnako ako na autách Ferrari, ktoré Sloss vlastní. Soška Spirit of Ecstasy tentokrát nie je zo žiarivého chrómu, ale z čiernočierneho uhlíkového vlákna.

Zdroj: Rolls-Royce
Zdroj: Rolls-Royce

Na detaily v interiéri sa tiež nezabudlo. Na koberčeku na mieste vodiča sa nachádza vyšité Benjaminovo meno, na mieste spolujzadca zase svieti jeho manželka Christine. Ručne vyrobené tmavomodré kožené sedadlá so žltým prešívaním ladia s exteriérom. Premenou prešli aj ikonické hodinky v strede auta, ktoré sú, asi to nečakáte, z tmavomodrého kovu s prvkami žltej.

Zdroj: Rolls-Royce
Zdroj: Rolls-Royce

Čo poviete? “Móže byť takýto rolls?” Dajte nám vedieť na Facebooku.