Nová Fabia ukázala interiér. Dostane gigantickú obrazovku

5675
Zdroj: Škoda

Nová Škoda Fabia príde už v máji. Štúdiová skica odhalila interiér už teraz.

Vy ste ešte nepočuli o tom, že Škoda plánuje predstaviť novú Fabiu? Po siedmich rokoch prišiel najvyšší čas. Prednedávnom sme ukázali prvé skice exteriéru, dnes Škoda na skiciach ukazuje vzhľad interiéru. Doprajte si s nami malú ochutnávku pred jej veľkým májovým predstavením.

Zdroj: TS Škoda
Zdroj: TS Škoda

Štvrtá generácia dlhodobo najpredávanejšieho auta na Slovensku ponúka interiér, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani prémia. Uvidíme, ako bude vyzerať jeho spracovanie, no návrh je veľmi sexy. A nielen to, vďaka clever dizajnu a novej modulárnej platforme MQB-A0 poskytuje pocitovo viac priestoru ako predošlá generácia. Interiér bude farebnejší a sviežejší a bude sa odvíjať od dizajnového jazyka použitého v novej Octavii. Najviac zaujali hravé okrúhle výduchy klimatizácie, farebná lišta v palubnej doske a masívna dotyková obrazovka. Jej rozmer automobilka zatiaľ oficiálne nezverejnila, no bude to veľké. Vo Fabii sa prvýkrát objaví aj digitálny prístrojový panel.

Škoda Fabia na základe neoficiálneho počítačového návrhu.
Zdroj: Kolesa.ru

Do zverejnenia novej chrumkavej štvrtej generácie ostáva už len niekoľko dní. Ostaňte naladení na Autogratis, aby vám nič neušlo.