Máte radi luxusné dekorácie? Model motora Bugatti Chiron môže byť váš

Zabudnite na IKEU, skúste dekoráciu od Bugatti a vyzdobte interiér svojej kancelárie skutočne netradične.

1226

Luxusné automobilky sa častokrát popri výrobe samotných automobilov venujú aj prémiovým doplnkom pre svojich nadšencov. Pripomeňme si napríklad hodinky Porsche, batožinu Maybach či ručne vyrábaný model Ferrari 500 F2.

Jedinečný doplnok

O najnovšiu senzáciu sa postarala automobilka Bugatti, ktorá svojim fanúšikom ponúka unikátnu dekoráciu. Konkrétne verný model osemlitrovej šestnásťvalcovej spaľovacej jednotky z modelu Bugatti Chiron. Jednotka v mierke 1:4 bohužiaľ nie je funkčná, napriek tomu jej výroba trvala neuveriteľných 220 hodín.

Verná kópia

Stavbu realizovala spoločnosť Amalgam v spolupráci s najlepšími konštruktérmi Bugatti. Majstrovské dielo je zhotovené z rovnakých materiálov ako skutočný agregát. Nie je teda divu, že jednotka je zložená z vyše tisícky komponentov.

Za cenu novej Dácie

Prejdime k cene. Záujemcovia o unikátny model si musia pripraviť 7 320 libier, v prepočte takmer 8 200 eur. Napriek vysokej cene môže ísť o celkom výhodnú investíciu. Ak teda máte na účte nejaké tie nuly navyše a chcete svoju kanceláriu alebo spálňu oživiť luxusným doplnkom, model Bugatti môže byť váš.