“Do šrotu s ňou!” Susedom vadí zaparkovaná Škoda Roomster, dôvod je šialený

34632

Ako informoval chrumkavo bulvárny anglický denník The Sun, obyvateľka ostrovčeka Isle of Wight južne od Southamptonu a zároveň lokálna politička, Julia Laursen, dostala za stierač svojho automobilu veľmi bizarný odkaz. Susedia jej hovoria, že jej Roomster z ulice robí Bejrút a mala by ho zošrotovať!

Škoda Roomster nie je zrovna vozidlom, za ktoré by sa mal súdny človek hanbiť. Akurát dnes sme v redakcii prehodili zopár slov na túto tému. Aj napriek svojráznemu vzhľadu je Roomster praktické a agilné vozidlo s niekoľkými výhodami – napríklad so zadnými dvrami, ktoré sa otvárajú až do 90-stupňového uhla, alebo zadnými sedadlami s perfektným výhľadom von, v ktorých budú vaše decká čušať aj bez tabletu.

Na bizarný problém s Roomsterom ale narazila anglická aktivistka Julia Laursen, ktorá si, podľa zverejnených informácií, našla za stieračom nasledujúci odkaz:

“Dúfame, že vám neprekáža tento odkaz, no mohli by ste, prosím, neparkovať na tejto ulici vaše vozidlo?
Toto je pekná a dôstojná ulica a teraz vyerá ako Bejrút. Tu takými automobilmi nejazdíme, takže by ste svoje auto mohli nabudúce odparkovať niekam inam, na vhodnejšie miesto. Napríklad na šrotovisko!
Vďaka, Littlestairs Road Management.”

Tak a sme doma, niekomu vadí auto len preto, lebo nie je drahé.

Špecialitka na dnes:

Alza predáva 60-ročné elektrické Fiatky za cenu Superbu. Ich dojazd je smiešny

Nevieme čo je to za trend poslednej doby, takýmto spôsobom dbať na flotilový vozový park na uliciach, no na miestach, kde majú pravdepodobne príliš málo problémov na riešenie, to takto začína fungovať. Počuli sme o podobných prípadoch v USA, teraz je však tento fenomén až nebezpečne blízko kontinentálnej Európe.

Zdroj: TS Škoda
Zdroj: TS Škoda

Tak len dúfajme, že sa tento trend nedostane aj ku nám… Lebo by naša redakcia nemala na čom jazdiť!

Vyberáme z bazárov:

Na predaj je Tatra 148 s prúdovým motorom zo stíhačky! Viete, na čo slúžila?

 

Mrkni naše nové video: