Deň blbec? Ronaldov bodyguard nabúral jeho Bugatti Veyron Vitesse (a nie málo)

1926

Incident sa stal na Malorke a Cristiano Ronaldo v čase incidentu cestoval v konvoji v inom vozidle. Snímky nasnímané po nehode ukazujú, že kedysi najrýchlejšie auto na svete narazilo do tehlovej steny na okraji cesty po tom, čo sa zdalo, že ide do zákruty príliš rýchlo.

Daily Mail uvádza, že nemenovaný bodyguard po náraze vystúpil z auta, aby pokračoval v ceste s portugalským futbalistom, pričom ostatných zamestnancov nechal riešiť náležitosti s políciou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Supercar Fails (@supercar.fails)

Bodyguard šoférujúci Bugatti vraj prijal plnú zodpovednosť za nešikovnú nehodu. Auto síce narazilo do steny, ale došlo len k materiálnym škodám a nikto sa nezranil. Aj tak sa ale nedá úplne presne povedať, že by situácia bola “fajn” – vozidlo má viditeľné poškodenia na celej karosérii, najvýraznejšie potom na spolujazdcovej strane pred zadným kolesom, kde má Veyron podstatné komponenty chladenia. Lacné to nebude.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Khel Tale (@kheltale)

Ktovie, aká veľká rana je to pre Cristiana, ktorý má za sezónu 2021 – 2022 zarobiť až 125 miiónov dolárov (asi 118 miliónov eur).