Zomrela legenda. 55-ročný Ken Block neprežil nehodu na skútri

1211
Zdroj: Instagram

Legendárny rely jazdec a automobilový kaskadér Ken Block tragicky zahynul vo veku 55 rokov. Osudovým sa mu stala jazda na snežnom skútri.

Jeden z posledných instagramových príbehov Kena Blocka. O tom, že sa vybral do snehu, ešte stihol informovať svojich fanúšikov.
Zdroj: Instagram

Legenda motoristického športu Ken Block včera tragicky zahynul pri nehode na snežnom skútri. Legenda, ktorá stvorila adrenalínovú sériu Gymkhana a spoluzaložila značku DC Shoes, utrpela ťažké zranenia nezlúčiteľné so životom v pondelok pred 14-tou hodinou.

Podľa slov Úradu šerifa Wasatch County prišiel o približne druhej hodine poobede telefonát na núdzovú linku 911. Počas zásahu zistili bezpečnostné a záchranné zložky, že 55-ročný Kenneth Block jazdil snežným skútrom po príliš strmom svahu. Skúter sa vplyvom gravitácie prevrátil a padol na Blocka. Ten podľahol zraneniam priamo na mieste.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hoonigan Industries (@thehoonigans)

Na tragédiu reagovala aj skupina The Hoonigans. Tá vo svojom instagramovom príspevku potvrdzuje jeho úmrtie. Dodáva, že “Ken bol vizionárom, priekopníkom a ikonou. A predovšetkým otcom a manželom.”