Značka CUPRA spúšťa predpredaj svojho modernizovaného bestselleru – CUPRA Formentor.

397

Značka CUPRA s nadšením oznamuje spustenie predpredaja nového modelu CUPRA Formentor, športového SUV, ktoré posúva hranice dizajnu, výkonu a technológií. Zákazníci si od dnes môžu objednať tento výnimočný model. 

Nový Formentor nie je len obyčajné auto. Je to vyjadrenie individuálneho štýlu a odhodlania posúvať hranice ešte ďalej. S odvážnym dizajnom, špičkovými, najmodernejšími technológiami a vzrušujúcimi jazdnými vlastnosťami je CUPRA Formentor ideálnym pre tých, ktorí požadujú to najlepšie z najlepšieho.  

CUPRA Formentor prichádza s vylepšenými motorizáciami 1,5 TSI 150K a 2,0 TSI 205K s pohonom 4×4 (ktorý pribudne v ponuke neskôr), 2,0 TSI s výkonom 265k a 2,0 TSI s výkonom 333k vo verzii 4×4 s aktívnym zadným diferenciálom. 

Okrem benzínových motorizácií bude k dispozícií aj diesel 2,0 TDI 150k a úplne nová Plug-in hybridná verzia, ktorá ponúka dojazd až 100 kilometrov na čisto elektrický pohon. Zároveň k dispozícií sú aj nové farby ako modrá Fiord blue, sivá matná Enceladus Grey a bronzová matná Century Bronze.  

Predpredaj nového modelu CUPRA Formentor začína už dnes a zákazníci si ho tak môžu objednať u ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu CUPRA.