Tvíd je stále populárnejší. Bentley bude vyrábať tvídové interiéry

1566
Zdroj: Bentley

Pred dvomi rokmi by sme Bentley za jeho tvídové interiéry vysmiali. Látku pre polorozpadnutých britských lordov však začína nosiť stále viac a viac mladých. Bentley muselo zareagovať.

Najprv oblečenie starých Škótov, neskôr sa rozšíril medzi aristokratických dôchodcov celého sveta. Reč je o tvíde, ktorý sa iba donedávna spájal jednak so smotánkou, jednak so staršou vekovou skupinou. V poslednom roku sa to však začalo meniť. Móda sa vyvíja a automobilový priemysel nemôže zaostávať.

Zdroj: Bentley
Zdroj: Bentley

Tvíd pre každého

Či máte zálusk na Flying Spur, Continental GT alebo Bentaygu, tvíd môže byť aj vo vašom interiéri. Hlavný účel automobilky je ponúknuť trendy interiér a ešte väčšiu mieru individualizácie. Okrem toho však zabŕdla aj do ekologického aspektu.

Zdroj: Bentley
Zdroj: Bentley

Udržateľný materiál

Tvíd v Bentley je vyrobený s použitím autentických materiálov. Tým najhlavnejším je ovčia vlna. Automobilka si dáva záležať, aby k jej získavaniu pristupovala priateľsky k živontému prostrediu a eticky tak, aby zvieratá netrpeli. Na úvod budú v ponuke štyri rôzne vyhotovenia, Bentley však naznačuje, že tvídových možností pribudne v portofóliu viac.

Čo hovoríte vy? Myslíte, že tvíd v autách je len prechodnou záležitosťou? Dajte nám vedieť na našom Facebooku.

NEPREHLIADNITE: