Subaru rozdáva zľavy až 10 000, ak zo svojich áut spravíte pretekárske

456
Zdroj: Redakcia

Kanadský importér Subaru prišiel so šialeným nápadom. Za pretekanie na novom aute až 10 000 kanadských dolárov dolu z ceny.

Značka Subaru je známa svojimi výkonmi v rely. V tej kanadskej sa už od roku 2017 priamo neangažuje, no všetkým jazdcom dá výraznú zľavu na auto. Ak sa preukážete licenciou rely jazdca, dostanete zľavu, ktorá po prepočte vychádza na takmer 7000 eur. O šialenej marketingovej akcii informuje portál Motor One. Ako to však býva, aj tu je viacero háčikov.

Zdroj: Subaru
Zdroj: Subaru

O tom prvom už viete. Na zľavu je potrebné mať kanadskú rely licenciu. Ďalej musíte byť kanadským rezidentom. Po tretie, auto musí byť kupované u autorizovaného predajcu. No a teraz príde tá ťažšia časť. Na to, aby ste získali zľavu, musíte svoje auto prerobiť podľa pravidiel súťaže kanadskej rely CRC. To obnáša inštalovanie výstuží na ochranu pri prevrátení, špeciálnych sedadiel, športových bezpečnostných pásov, hasiaceho prístroja a ďalších položiek, ktoré z vašej zľavy značne ukroja.

Pravidlá a podmienky nestanovujú, že sa so svojim autom musíte postaviť aj na štartovú čiaru pretekov. Ale ak už sedíte vo vlastnom pretekárskom aute, je len krôčik k tomu, aby ste tak spravili. Žeby sa Subaru vrátilo do rely takýmto spôsobom?

 

 

Mrkni naše nové video: