Nový Citroën Berlingo už nájdete aj v slovenských showroomoch!

555

Citroën Berlingo mení svoj vzhľad a získava novú, modernejšiu podobu. Naďalej ostáva ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí vedú všestranne aktívny život, pričom auto si vyberajú na základe praktickosti a priestrannosti. Zrejme práve túto skupinu zákazníkov najviac potešia ultra komfortné sedadlá Citroën Advanced Comfort.

Novinka ďalej prináša multimediálny systém najnovšej generácie s desaťpalcovým
dotykovým displejom, bezdrôtové zrkadlenie mobilného telefónu prostredníctvom Apple CarPlay a Android Auto, alebo indukčnú nabíjačku.

Tri stupne výbavy

Predná maska je charakterizovaná kolmou plochou s úplne novým vizuálom loga Citroën, ktorý je umiestnený v strede čiernej lišty. Berlingo a ë-Berlingo v osobnej verzii sú k dispozícii v troch stupňoch výbavy YOU, PLUS a MAX, s dĺžkami M alebo XL, ktorá ponúka navyše dve samostatné sklopné a vyberateľné sedadlá v treťom rade a zásuvku 12V pre tretí rad sedačiek.

Citroën ë-BERLINGO je vybavený zásuvkou CCS Combo 2, ktorá umožňuje nielen
štandardné dobíjanie striedavým prúdom (AC), ale aj dobíjanie jednosmerným prúdom (DC) pri maximálnom výkone rýchlonabíjacej stanice až 100 kW, pri ktorom sa batéria nabije na 80 % kapacity za cca 30 minút.

Pre optimalizáciu nabíjania je vozidlo vybavené účinným a dômyselným systémom termomanagementu, ktorý podľa potreby automaticky chladí alebo zohrieva batériu. Dojazd e-Berlinga je 320 km (v kombinovanom cykle WLTP).

Cena nie je zlá 

BERLINGO M je k dispozícii s cenami už od 19 990 eur (YOU PureTech 110 S&S s
manuálnou 6-stupňovou prevodovkou s výkonom 81 kW/110k s využitím Privilege bonusu),
pri 100% elektrickej verzii cena od 33 990 eur (PLUS, Electric 100 kW/136).

BERLINGO XL je k dispozícii s cenami už od 20 990 eur (YOU PureTech 110 S&S s
manuálnou 6-stupňovou prevodovkou s výkonom 81 kW/110k s využitím Privilege bonusu),
pri 100% elektrickej verzii cena od 34 990 eur (PLUS, Electric 100 kW/136).