Nissan Qashqai s novou limitkou. Edícia Kuro prináša dizajnové vychytávky

821
Zdroj: Nissan

Časovo obmedzená edícia Nissanu Qashqai je pripravená. K hybridnému pohonu pridá jedinečné dizajnové prvky.

Časovo obmedzená novinka v edícii Kuro pridá k strednej úrovni výbavy N-Connecta niekoľko štýlových doplnkov na mieru. K dispozícii bude výhradne s hybridným pohonom e-Power, ktorého elektromotor je poháňaný prostredníctvom 1,5-litrového benzínového trojvalcového motora.

Nová edícia je vizuálne rozlíšená čiernym povrchom existujúceho dizajnu 18-palcových kolies, a jednou z troch farieb exteriéru. Jedná sa o povrchové úpravy Storm White a Ceramic Grey, ktoré sa dodávajú s čiernou strechou, zatiaľ čo modely vo farbe Pearl Black sú dodávané so strechou sivej farby.

Zdroj: Nissan
Zdroj: Nissan

Do interiéru bola pridaná sklenená strecha, osvetlené vložky prahov a bezdrôtová nabíjačka pre smartfóny. Kompletné informácie o jazde poskytuje vodičovi plne digitálny prístrojový panel. Informačno-zábavný systém má na starosti 12,3-palcový dotykový displej s bezdrôtovým Apple CarPlay a Android Auto, a taktiež ponúkne aj 360-stupňový kamerový systém.

Zdroj: Nissan
Zdroj: Nissan

Cenovka tejto edície k dnešnému dňu zatiaľ nebola stanovená. Je možné očakávať, že oproti cenovke bežného modelu Nissanu Qashqai sa nebude jednať o výrazný rozdiel.