Na brehoch Vltavy zakotvia desiatky automobilov

Unikátna výstava „Auta na náplavce“ sa už čoskoro uskutoční na pražských brehoch Vltavy. Okrem mnohých noviniek na výstave nájdeme aj pripravované Audi A8.

1255

V posledný prázdninový víkend sa v centre Prahy uskutoční unikátna výstava „Auta na náplavce“. Miestom, kde automobilky odprezentujú svoje novinky budú oba brehy Vltavy. Podľa organizátorov do tejto chvíle potvrdilo účasť na akcii osemnásť automobiliek. Svoje novinky predstaví napríklad aj Škoda, Ford, Opel, Renault, Seat, Kia, Fiat, Nissan, Dacia, Jeep, Renault, Subaru, Volkswagen či Audi.

V Čechách sa už od roku 2013 nepodarilo usporiadať tradičný autosalón v Brne a je zjavné, že koncept typu ľudia sa idú pozrieť na autá je mŕtvy,“ vysvetľuje Zbyšek Pechr – šéfredaktor Světa motorů. Práve tento časopis je jedným z organizátorov akcie.

Ak teda máte chuť zažiť atmosféru otvoreného autosalónu neváhajte navštíviť Prahu v dňoch od 31.8. až do 3.9. Na výstave vás bude, okrem množstva nových vozidiel a sprievodných akcií, čakať aj koncert Jelen a Monkey Business. Vrcholom výstavy bude česká premiéra pripravovaného Audi A8. Vstup na akciu je bezplatný.