Idete s BMW M5 po moste v protismere? Radíme vám nezdrhať po schodoch

3681

Sú veci medzi nebom a zemou a potom sú veci, ktoré vedia narobiť len Slováci v Prahe. Okrem toho, že sa tam jeden stal premiérom, druhému sa podarilo urobiť snáď ešte väčší husársky kúsok: vojsť na Nuselský most do protismeru, dokonale spanikáriť a namieriť si to dolu po schodoch.

Šofér napokon odmietol dychový aj drogový test, čo nám dáva dokonale komfortný podklad na nepodložené špekulácie o tom, ako sa pre Kristove rany môže niečo takéto stať.

“Asi jinej gang, no”

Ale tak dobre, náhoda je blbec a niekedy sa ocitáme v situáciách, ktoré by nám ani vo sne nenapadli.

Zdroj: Týdeník Policie

Ako však niekto dokáže vojsť na Nuselák do protismeru, to je nám dodnes trocha záhadou. Na verdikty však máme ešte čas, keďže sa incident stal len 22. novembra v noci, ako informuje český portál Týdeník Policie. Ten zároveň uviedol informáciu, že sa po hlásení vozidla v protismere vybrala na miesto činu hliadka, ktorá našla empäťku slovenského pôvodu tak trocha zaseknutú na schodoch.

Zdroj: Týdeník Policie

Vedľa nej mal sedieť človek, ktorý však tvrdil, že dané vozidlo nešoféroval. Ono storka by to bola pekná, keby mu neboli hliadkou nájdené kľúče od modrého bavoráka vo vrecku. Ale chápeme, náhoda je skrátka blbec.

Pre všetkých vás, ktorí toto čítate, teda máme pár teplých slov. Napríklad, že neberte drogy. Ak vám aj drogy chutia (áno, aj alkohol je droga), neberte ich za volantom alebo pri šoférovaní. A ak sa vám podarí zájsť do protismeru, tak to jednoducho zapichnite na krajnici, preboha. Určite sa nepokúšajte prejsť do najbližšieho výjazdu alebo schodiska.

NEPREHLIADNITE: