Hyundai predstavuje koncept SEVEN. Zatiaľ to vyzerá na fajn kus nábytku

628
Zdroj: TS Hyundai

Koncept SEVEN má byť ukážkou dizajnových a technologických inovácií pripravovaného plne elektrického SUV od Hyundai Motors. V tlačovej správe však automobilka dodala 5 fotografií, z toho štyri vyzerajú ako z IKEA katalógu. Čo máme sedemnásteho novembra od kórejskej automobilky presne čakať?

Hyundai predstaví koncept SEVEN počas tlačovej konferencie na podujatí AutoMobility LA už o pár dní.

Sedmička

SEVEN zachytáva budúci dizajn a technologickú inováciu Hyundai Motor v ére elektrickej mobility a predznamenáva nový model SUV, ktorý rozšíri rodinu IONIQ, značky vyhradenej pre batériové elektrické vozidlá (BEV). Dá sa predpokladať, že jeho meno bude – uou, škandál – IONIQ 7.

Toto je fakt divné.
Zdroj: TS Hyundai

Prvé obrázky odhaľujú formu nasledujúcu funkčný dizajn, ktorý sa odvažuje odkloniť sa od tradície, ktorá sa spája s érou spaľovacích motorov. Architektúru osvetlenia SEVEN definujú Parametric Pixels. Tie vytvárajú jedinečnú dizajnovú identitu modelov IONIQ, ktorá spája analógové a digitálne emócie.

Zdroj: TS Hyundai
Zdroj: TS Hyundai

Interiér konceptu SEVEN naznačuje prémiovú a personalizovanú atmosféru, ktorá ešte viac prehlbuje priestorové inovácie, ktoré Hyundai Motor predstavil v modeli IONIQ 5. Vnútro zdobené udržateľnými materiálmi ponúka rafinovaný, ekologický zážitok z mobility, ktorý odráža meniaci sa životný štýl zákazníkov.

Hyundai Motor predstaví koncept SEVEN počas tlačovej konferencie AutoMobility LA 17. novembra 2021 o 17:55 stredoeurópskeho času vo svojom stánku v LA Convention Center. Tlačovú konferenciu bude Hyundai streamovať aj digitálne.

Mrkni naše nové video: