Toyota bZ4X má slovenské ceny. Ak si ju objednáte online, príde za kratší čas

1652
Toyota bZ4x
Zdroj: Toyota

Informáciu o príchode prvého čisto elektrického modelu od Toyoty sme vám priniesli v článku z novembra minulého roka. Teraz si môžete bZ4X objednať, dokonca aj online z pohodlia gauča. 

Zdroj: Toyota
Zdroj: Toyota

Začiatkom roka 2022 Toyota spustila online rezervačný systém. Prvým modelom ponúkajúcim možnosť online objednávky bol model Aygo X (článok tu), ku ktorému sa pripojil prvý elektromobil od Toyoty s krkolomným označením bZ4X. Pri využití zmieneného online formulára bude bZ4X modelom s najkratšou dodacou lehotou. Toyota tvrdí, že celý proces online rezervácie je jednoduchý a intuitívny. Po výbere vozidla podľa predstáv zákazníka stačí doplniť kontaktné údaje, vybrať preferovaného predajcu Toyoty a kliknúť na tlačidlo rezervovať.

Zdroj: Toyota
Zdroj: Toyota

Rezervácia vozidla nie je spoplatnená. Po vyplnení formulára bude zobrazené zhrnutie objednávky a zákazník následne dostane potvrdzovací e-mail s číslom objednávky a kontaktné údaje na predajcu, s ktorým sa dohodne na ďalšom postupe.

Zdroj: Toyota
Zdroj: Toyota

Základ ponuky na slovenskom trhu tvorí výbavový stupeň Dynamic s predným pohonom a výkonom 204 koní. Jeho cenovka začína na sume 47 990€.