Radi pozeráte inzeráty? Mazda obnovila svoj portál so skladovými vozidlami a vyzerá super

3230
2020 Mazda 2 AUTOGRÁTIS

Prehliadnuť si ponuku predvádzacích aj skladových vozidiel Mazda v Česku a na Slovensku je od začiatku tohto roka ešte jednoduchšie. Portály mazdaihned.czmazdaihned.sk dostali nový kabát. Okrem prehľadnejšieho menu ponúkajú nové stránky aj lepšie fotografie a celý rad zlepšovákov, ktoré pomôžu prejsť zoznamy vozidiel oveľa efektívnejšie. 


Stránky pre obe krajiny sú teraz v novom šate: hneď na titulnej strane nájdete jednoduchšie ovládateľné menu vrátane možnosti filtrovania hľadaného vozidla podľa všetkých parametrov. Možno zvoliť rozdelenie na skladové, predvádzacie a ojazdené vozidlá, či vybrať podľa predajcu, modelu, motora, paliva alebo aj farby.

Mazda 3 Skyactiv-X test AUTOGRATIS

Stovky dostupných áut

„Zakliknúť“ môžete aj práve prebiehajúce predajné akcie, ktoré by sa na skladové vozidlá mohli vzťahovať. Pri ojazdených vozidlách nechýbajú informácie o ich veku a počte najazdených kilometrov. Fotografie vozidiel Mazda, ktoré by prichádzali do úvahy na kúpu, sa dajú jednoducho označiť srdiečkom v pravom dolnom rohu. Tým sa pridajú do praktického zoznamu obľúbených vozidiel.

Zdroj: redakcia
Zdroj: redakcia

Systém Elektronickej servisnej knižky, ktorý zaznamenáva históriu vozidiel Mazda už od roku 2006, navyše umožní záujemcom o kúpu ojazdeného vozidla ho priamo u dealera bez problémov skontrolovať.

Piatoček: Pripomeňme si deň, keď Mazda predstavila motokáru v kufríku

Oba portály sa denne aktualizujú, počet ponúkaných vozidiel sa preto neustále mení, rádovo sa ale pohybuje v stovkách kusov. Záujemca o vozidlo Mazda, ktorý nechce čakať, má ideálnu možnosť prejsť si na jednom mieste kompletnú ponuku skladových, referenčných alebo ojazdených vozidiel u všetkých predajcov Mazda – a s vybraným vozidlom od dealera ihneď odísť.

Mrkni naše nové video: