Kokosy na snehu 2: Jamajský tím sa pripravuje s MINI

718
Zdroj: MINI

Opatrenia spojené s koronavírusom prinášajú komplikácie v každej oblasti života. Jamajskí bobisti vyriešili prípravu na sezónu po svojom. Pomohlo im pri tom MINI.

Nacvičovať zjazd na boboch nie je pre jamajský tím sranda ani v normálnych podmienkach. V čase korony je to o to ťažšie, že mnohé miesta sú zatvorené a nie je jasné, či a kedy sa dostanú k reálnemu tréningu.

Zdroj: MINI
Zdroj: MINI

Tu zobralo situáciu do svojich rúk MINI Cabrio, s ktorým sa jamajskí reprezentanti vybrali na interiérovú zjazdovku v britskom meste Hemel Hempstead. Ich úlohou v rámci silových tréningov bolo vytlačiť kabriolet až na vrch svahu.

“Tlačenie MINI môže znieť trochu zábavne, ale bolo to dôležité cvičenie. Už to, že ste na ľade, je úplne iné ako letné tréningy – vaša námaha tela je úplne iná a svoju energiu využívate iným spôsobom,” povedal Shanwayne Stephens z bobového tímu.

Zdroj: MINI
Zdroj: MINI

Nuž, nám to teda znie zábavne. I keď si nevieme predstaviť tlačiť ho hore kopcom v snehu. Za to patrí chalanom z Jamajky náš obdiv. Nuž a MINI… Ďakujeme. Taký hybrid zábavného a absurdného čítania na piatkové popoludnie.

NEPREHLIADNITE: