VIDEO: Chlapík opravuje karosériu Corvette instantnou polievkou, lebo taký je dnes svet

2338

Chevrolet Corvette najnovšej generácie dostala po prvý raz motor umiestnený v strede, čo so sebou nesie aj trocha záludnejšie jazdné vlastnosti. Ľudia s nimi skrátka búrajú. A keďže búrajú celkom aktívne, začínajú vznikať problémy s dodávkou náhradných dielov.

A tu prichádza na scénu ďalší ikonický prvok Corvette – jej laminátová karoséria, ktorá majiteľom umožňuje ľubovoľne sa s ňou pohrať, keď je to treba. Naozaj ľubovoľne.

Chevrolet Corvette C8 Stingray má po rokoch špekulácií konečne motor uprostred

Napríklad tak, ako to urobil youtuber známy ako Judahs Garage. Nevieme, ako skončil jeho Chevrolet Corvette v takom stave, v akom skončil, no jedno je isté – má odstránenú prednú časť, poškodené pravé dvere a díler Chevroletu nemá žiadne ďalšie na sklade. No a keďže dvere sú celkom podstatnou súčiastkou na každej Corvette, znamenalo by to, že C8 sa na cesty dlhšie nepozrie.

Našťastie je tu však vifónka. Božský pokrm, ktorý opäť demonštruje svoju verzatilitu ako skvelý výplňový materiál nielen do žalúdka, ale aj na opravu dverí. Stačí len kúsok kreativity, vulgárne veľa lepidla, trocha gitu a dielo, ktoré zatieni aj Michelangelovho Dávida, je na svete. Sme len zvedaví, čo ak začne pršať…