Tvárou elektromobilov od Nissanu sa stala Margot Robbie. Pozrite si jej zbesilú jazdu aj po polnočnom Monaku

262

Krásna žena, rýchle auto a okruh veľkej ceny v Monaku. Nemajte strach nevravíme o vašom sne z minulej noci, ale o novom reklamnom videu, ktoré Nissan zavesil na svoje sociálne siete. V hlavnej úlohe herečka Margot Robbie prehnala elektrický Nissan BladeGlider azda najznámejším okruhom Veľkej ceny na starom kontinente.

Margot sa stala novou tvárou programu nulových emisií , ktorý Nissan zavádza, aby definoval smer, ktorým sa budú elektromobily uberať. „Teraz je pre elektromobily naozaj vzrušujúci čas. Stále viac ľudí sa rozhoduje pre elektrický pohon, a pripravujú tak cestu k udržateľnejšej budúcnosti. Nissan BladeGlider je ukážkou toho, ako by mohli vyzerať chytrejšie, vysokovýkonné vozidlá budúcnosti.“ vraví Margot.

Trojkolesový prototyp Nissan BladeGlider, ktorý sa zobrazuje vo videu, demonštruje vzrušenie a zábavu z jazdy. Zároveň definuje, ako by sa mali vozidlá s nulovými emisiami riadiť, napájať a začleňovať do spoločnosti.

Nissan BladeGlider bude vystavený na 87. medzinárodnom ženevskom autosalóne od 7. do 19. marca 2017. Toto plne elektrické športové vozidlo, vyvinuté z pôvodného konceptu prvýkrát predstaveného v roku 2013, je predzvesťou celého súboru technológií budúcnosti, ktoré budú v sebe spájať technológie Inteligentnej mobility, šetrnosť k životnému prostrediu a jazdné vlastnosti športového vozidla.

Program nulových emisií od Nissanu má novú tvár. Stala sa ňou herečka z filmov Vlk z Wall Street a Jednotka samovrahov – Margot Robbie. Tá sa vo videu prehnala po okruhu Veľkej ceny Monaka v športovom elektromobile Nissan BlaceGlider.