Škoda Rapid Spaceback – slovenské ceny

159

Cena od 9 830 eur

Budeme féroví a hneď na úvod prezradíme, že udávaná najnižšia cena platí s využitím značkového financovania od spoločnosti VWFS. Najnižšia cenníková cena je 11 430 €. Za túto sumu dostanete trojvalcový motor 1.2 MPI (55 kW/75 k) a základnú výbavu Active.

Ponuka motorov a jednotlivých výbav je prakticky zhodná s klasickým Rapidom liftback. Rapid Spaceback je však oproti nemu vo všeobecnosti o 300 € lacnejší. Ďalšou pozitívnou správou je, že na Rapid Spaceback ponúka výrobca záruku na 4 roky alebo 60 000 km.
Asi najočakávanejším údajom je cena tej krásnej čiernej panoramatickej strechy, ktorá vzadu plynulo prechádza do zadného okna. Nuž Škoda sa rozhodla neponúkať ju ako samostatný prvok príplatkovej výbavy, ale vytvorila z nej štvrtý stupeň výbavy „AM Skyline“. Oproti najvyššej výbave Elegance je o 500 eur drahší, ale ani zďaleka neponúka iba tú panoramatickú strechu. Dostanete tiež 17-palcové disky kolies, automatickú klimatizáciu, predné hmlovky, trojramenný multifunkčný volant potiahnutý kožou, parkovacie senzory vzadu, tempomat, atď. Razom sa tak tento príplatok premenil z rozmaru na výhodnú investíciu.

Poznáme slovenskú cenu vozidla Škoda Rapid Spaceback.